Cushman & Wakefield

Cushman & Wakefield

O Janě

Jana ve volném čase hodně sportuje. Hraje softball v jejich softballové extralize, což ji zabírá hodně času. Má ale super šéfa, který ji vyjde vstříc, když potřebuje odejít z práce dřív na trénink. S lidmi z práce také hrají volejbal nebo občas chodí s kolegyněmi cvičit. Miluje hory, takže v zimě se věnuje lyžování, pět let dělala i lyžařskou instruktorku, a v létě naopak zdolávají s přáteli různé přechody.

Cushman & Wakefield
Cushman & Wakefield

Sledovat!

Poznej Janu

Do společnosti nastoupila v roce 2013 jako stážistka ještě při studiu. Nejprve pracovala tři dny v týdnu, ale jak se studium chýlilo ke konci, postupně svou pracovní dobu prodlužovala. Nakonec nastoupila na plný úvazek na juniorní pozici a v roce 2016 byla povýšena na seniora. V podstatě je práce v Cushman & Wakefield pro ni první plnohodnotné zaměstnání po škole.

Jsem v kanceláři i terénu

Jana má na starost celý proces oceňování od prvotního kontaktu s klientem přes prohlídky, výpočty a analýzy až po finální sepisování posudku a závěrečnou komunikaci s klientem, což je záležitost přibližně na čtrnáct dní. Hodně záleží na tom, jestli oceňuje menší kancelářskou budovu nebo velké nákupní centrum, protože počet nájemců je pak úplně jiný. Jana se kouká na každého nájemce a kontroluje, jak dlouhou má nájemní smlouvu nebo jaké platí nájemné. Dále se zajímá samozřejmě i o technický stav budovy, její lokalitu apod. Svůj pracovní čas proto tráví jak v kanceláři, tak v terénu. Dokonce se ji podařilo dostat se na stáž do jejich centrály v Londýně.

Vložit profil na své webové stránky