Continental

Continental

Test Engineer

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Brandýs Nad Labem-Stará Boleslav

Společnost

Continental

Continental

  • Automotive
  • Více než 2000 zaměstnanců

Tato pozice byla obsazena!

Počátky Continentalu se datují do roku 1871, kdy byl založen v německém Hannoveru. V současné době najdete pobočky v 61 zemích světa, které se řadí k předním světovým dodavatelům v automobilovém průmyslu. Kromě pneumatik vyvíjí i další průkopnické technologie a služby pro udržitelnou mobilitu. V České republice působí v osmi městech různých regionů. Pracuje u nich více než 16 000 lidí a patří tak k největším zaměstnavatelům v krajích.

Popis pozice

Rozšiřujeme tým a hledáme Test Engineera, tedy člověka, který bude navrhovat, sestavovat a pak i přímo do výroby zavádět testovací pracoviště pro roboty pro kontrolu kvality.

Náplň práce:

  • Návrh a výstavba automatických testovacích zařízení pro multimediální systémy a telematické jednotky
  • Návrh HW a SW na základě vývojové specifikace, zprovoznění a uvolnění do výroby, následná technická podpora při řešení složitějších problémů
  • Úprava stávajících zařízení a podpora oddělení údržby
  • Spolupráce na realizaci projektů pro významné automobilové zákazníky (PSA, Fiat, VW Group)
  • Komunikace v rámci projektového týmu (kvalita, logistika, plánování, IT)
  • Využití anglického jazyka v komunikaci s vývojovými centry a dodavateli zařízení
  • Práce s moderními testovacími technologiemi od předních dodavatelů a možnost podílet se na stále rostoucím trendu robotizace a automatizace výroby

Co požadujeme:

  • Hledáme absolventy VŠ nebo SŠ s praxí v oboru elektro
  • Komunikativní znalost AJ
  • Znalost programovacího jazyka, automatizace a kamerových systémů výhodou

Co nabízíme:

O své zaměstnance se dobře staráme a máme pro vás připravenou spoustu zaměstnaneckých benefitů, například:

Continental

Continental

  • Pridať medzi obľúbené
  • Zdieľať na Twitteri
  • Zdieľať na Facebooku
  • Zdieľať na LinkedIn

Vybrali sme tieto články, ktoré by vás mohli zaujímať

Inšpirujte sa týmto výberom článkov

Posielate životopisy a nič? Čo s tým?

Dostali moje resumé? Mal/a by som ich kontaktovať znova, alebo len čakať? Ak ste svoj životopis zasielali ako odpoveď na niekoľko inzerátov...

7 otázok, ktorým sa na pohovore nevyhnete

Práve ste dostali email, na ktorý ste už dlho čakali: vaša žiadosť upútala pozornosť náborového pracovníka, ktorý by sa s vami rád stretol... zajtra.

Neverbálna komunikácia pri pohovore

Objasníme si, čo je to neverbálna komunikácia, akú úlohu zohráva pri pracovnom pohovore a dáme vám zopár tipov, ktoré vám pomôžu pripraviť.