Continental

Continental

Test Engineer

  • Zmluva na dobu neurčitú
  • Brandýs Nad Labem-Stará Boleslav

Spoločnosť

Continental

Continental

  • Automotive

Pracovná ponuka

Táto pozícia bola obsadená!

Počátky Continentalu se datují do roku 1871, kdy byl založen v německém Hannoveru. V současné době najdete pobočky v 61 zemích světa, které se řadí k předním světovým dodavatelům v automobilovém průmyslu. Kromě pneumatik vyvíjí i další průkopnické technologie a služby pro udržitelnou mobilitu. V České republice působí v osmi městech různých regionů. Pracuje u nich více než 16 000 lidí a patří tak k největším zaměstnavatelům v krajích.

Popis pozice

Rozšiřujeme tým a hledáme Test Engineera, tedy člověka, který bude navrhovat, sestavovat a pak i přímo do výroby zavádět testovací pracoviště pro roboty pro kontrolu kvality.

Náplň práce:

  • Návrh a výstavba automatických testovacích zařízení pro multimediální systémy a telematické jednotky
  • Návrh HW a SW na základě vývojové specifikace, zprovoznění a uvolnění do výroby, následná technická podpora při řešení složitějších problémů
  • Úprava stávajících zařízení a podpora oddělení údržby
  • Spolupráce na realizaci projektů pro významné automobilové zákazníky (PSA, Fiat, VW Group)
  • Komunikace v rámci projektového týmu (kvalita, logistika, plánování, IT)
  • Využití anglického jazyka v komunikaci s vývojovými centry a dodavateli zařízení
  • Práce s moderními testovacími technologiemi od předních dodavatelů a možnost podílet se na stále rostoucím trendu robotizace a automatizace výroby

Co požadujeme:

  • Hledáme absolventy VŠ nebo SŠ s praxí v oboru elektro
  • Komunikativní znalost AJ
  • Znalost programovacího jazyka, automatizace a kamerových systémů výhodou

Co nabízíme:

O své zaměstnance se dobře staráme a máme pro vás připravenou spoustu zaměstnaneckých benefitů, například:

  • Pridať medzi obľúbené
  • Zdieľať na Twitteri
  • Zdieľať na Facebooku
  • Zdieľať na LinkedIn

Vybrali sme tieto články, ktoré by vás mohli zaujímať

Inšpirujte sa týmto výberom článkov

Tehotná na pracovnom pohovore?

Majú rekrutéri právo otázku ohľadom tehotenstva počas pohovoru položiť? Je vhodné, aby túto tému otvorili budúce mamičky?