Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Senior účetní a metodik/čka odd. nákupních faktur

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: 40K až 45K Kč za mesiac
Niekoľko dní doma
skúsenosti: > 4 roky
Vzdelanie: 1-ročné vysokoškolské štúdium

Člověk v tísni (People in Need)

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Člověk v tísni, o.p.s. je jednou z největších neziskových organizací ve střední Evropě. Zaměřujeme se na humanitární pomoc, rozvojovou spolupráci, podporu lidských práv, vzdělávání a sociální práci. Pomáháme v zahraničí i v České republice. Do našeho účetního týmu na pražské centrále hledáme novou posilu na pozici Senior účetní metodik/čka odd. nákupních faktur.

Připojte se k týmu, kterému je vlastní hledat odpovědi na komplexní úkoly a nová řešení na míru rozmanitým potřebám naší organizace

Typ úvazku: plný nebo zkrácený úvazek (0,8 - 1,0) Lokalita: Praha 2 Termín nástupu: ihned či dle dohody Pracovní smlouva: na dobu neurčitou

Co budete mít na starost?

  • Účtování nákupních tuzemských a zahraničních faktur a interních předpisů;

  • svou odbornost a zkušenosti uplatníte zejména při řešení rozličný otázek přicházející od členů týmu týkajících se:

    • problematiky DPH u účtovaných přijatých tuzemských a zahraničních faktur;

    • interních předpisů k dodavatelským smlouvám, smlouvám o poskytnutých darech a k smlouvám autorským a licenčním;

  • úzká spolupráce s vedoucím fakturačního oddělení;

  • vaší prací bude také kontrola, sjednocení a aktualizace používaných manuálů;

  • budete v denní komunikaci s kolegy v ČR i v zahraničí;

  • budete se podílet na přípravě závěrky organizace a na s ní spojených dílčích i komplexních úkolech.

Preferované skúsenosti

Jak si vás představujeme?

  • Máte odbornou znalosti účetnictví a zejména problematiky DPH u českých i zahraničních faktur s praxí na pozici účetní ideálně 3-4 let;

  • ekonomické vzdělání je výhodou;

  • zvládáte pracovat samostatně i společně s členy týmu, umíte svou práci dobře plánovat a organizovat, jste proaktivní a máte analytické myšlení;

  • máte smysl pro detail, dotahujete věci do konce a jste otevřený/á učit se také zcela nové postupy;

  • anglický jazyk máte na komunikativní úrovni slovem i písmem, plynulou češtinu či slovenštinu slovem i písmem;

  • máte velmi dobrou znalost práce na PC (zejména Excel, Outlook, Word);

  • zkušenost s účetními a databázovými programy je velkou výhodou (používáme Microsoft Dynamics NAV);

  • jste týmový hráčt/týmová hráčka, máte proaktivní přístup a schopnost domluvit se s ostatními.

Co nabízíme my Vám?

  • Nástupní plat v rozmezí 40 000 až 45 000 Kč hrubého / měsíc při plném úvazku (rozmezí podle předchozích zkušeností);

  • zázemí velké, stabilní neziskové organizace s mezinárodní působností;

  • smysluplnou a zajímavou práci v neformálním kolektivu a dynamické organizaci;

  • skvělé kolegy, kteří se rádi potkají i po práci a jsou si navzájem nápomocní, otevřené a přátelské vedení;

  • možnost školení v různých směrech: jazyky, účetnictví, daně;

  • možnost rozvíjet svůj potenciál a hledat příležitosti ke zlepšení procesů;

  • možnost pravidelného homeoffice (na základě domluvy s nadřízeným manažerem);

  • kanceláře v centru města s výbornou dostupností (5 minut z I.P. Pavlova/Náměstí Míru);

  • dětský klub (“školka”) pro předškolní děti zaměstnanců v přízemí;

  • mobilní telefon plus výhodný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky;

  • vzít si svého zvířecího mazlíčka do práce;

  • nárok na 25 dnů dovolené, 3 dny sick days, 3 dny studijního volna;

  • možnost účasti na zajímavých akcích, které ČvT pořádá (festival Jeden svět apod.).

Náborový proces

Zaujala vás naše nabídka? Pak nám pošlete svůj životopis a motivační dopis, a to prostřednictvím přihlašovacího formuláře.

Zaměstnanci Člověka v tísni jsou povinni se při výkonu své práce řídit Etickým kodexem Člověka v tísni jakož i dalšími klíčovými politikami organizace (https://www.peopleinneed.net/key-policies-4142gp).

Těšíme se na Vaši reakci! 😊

Chcete sa dozvedieť viac?