Česká spořitelna

Česká spořitelna

Velká společnost nabízí velké možnosti

Při práci má Česká spořitelna k dispozici celou řadu významných nástrojů – od nejnovějších technologií po volnočasové programy a benefity. Její velikost jí také umožňuje vytvářet projekty, které jsou skutečně vidět. Práce ve Spořce je náročná, ale dává smysl. Kromě toho, že za sebou vidí její zaměstnanci skutečné výsledky, se také dotýkají života milionů klientů a snaží se ho dělat lepším.

Spořka ví, že každý člověk je jedinečný

Česká spořitelna svým lidem nabízí velký prostor k realizaci nápadů a vizí. Najdete tu velkou rozmanitost osobností a talentů a široký výběr pracovních pozic a profesí.

Každý může tyto velké možnosti využít jiným způsobem. Zatímco pro jednu skupiny zaměstnanců bude důležitá možnost dalšího kariérního postupu směrem k manažerským pozicím, pro jiné se skrývá ta největší hodnota v možnosti „cestovat“ napříč různými týmy a obohacovat si svůj pracovní život zkušenostmi z odlišných oborů.

ZDRAVÁ SPOŘKA!

Zdraví zaměstnanců je pro ně prioritou, proto nabízí:

  • Službu uLékaře.cz
  • Dny zdraví
  • Pracovnělékařskou péči
  • Zdravou pobočku
  • Be Fit se Spořkou
  • Spořitelní doktorku
Česká spořitelna
Česká spořitelna
Česká spořitelna

Jedině ten, kdo je duševně i fyzicky zdravý, plný energie a dobré nálady, může podávat profesionální výkon a být tím nejlepším partnerem pro své interní nebo externí klienty.

Scott Marlowe, Ředitel lidských zdrojů

Česká spořitelna

Spořka není jen banka

Už téměř dvě stě let se Česká spořitelna snaží naučit lidi hospodařit a zajistit jim přístup k prosperitě.

Nechce být ale jen banka, chce být společnost, která pomáhá svým klientům starat se o jejich finanční zdraví. Aby toho dosáhla, postupně se mění. Na centrále, v pobočkách i v dalších svých částech prosazuje agilní způsob práce. Věří, že vytvořením nových týmů (squadů) složených z kolegů z businessu a IT zajistí z dlouhodobého hlediska lepší implementaci změn a rychlejší reakce na potřeby klientů.

Kromě toho, že Česká spořitelna myslí na své klienty, se snaží také napomáhat k rozvoji měst a sousedských komunit. Snaží se měnit učení na zábavu, na kterou se děti těší. Podporuje vášeň k pohybu a přináší jedinečné kulturní zážitky.

Hledají Vás!

Jeden z největších zaměstnavatelů v této zemi se snaží o to, aby se u něj dobře pracovalo, zaměstnanci byli spokojení a práce jim dávala smysl.

Je to velká banka s velkými možnostmi, kde se člověk může učit od profesionálů a pracovat s nejmodernějšími technologiemi. A to vše ve stabilním a zdravém prostředí, které podporuje jejich talent a dává možnost rozvíjet jejich profesní schopnosti.

Jste silnější, než si myslíte

Dlouhodobě Spořka usiluje o to, aby se lidem lépe dařilo a aby byli #silnější. A to nejen jejím zaměstnancům. Snaží se podporovat i růst a prosperitu celé naší země.

Je toho hodně, za čím Česká spořitelna stojí. Společně s AirBank např. spustila jako první služby vzdálené identifikace uživatele prostřednictvím API českých bank. Následně ukázala celému českému bankovnímu trhu potenciál bankovní identity a zároveň se stala lídrem v prosazování BankID na českém trhu. Jako první z velkých bank také Spořka spustila API portál. Tam si její klienti mohou napojit svoji aplikaci přímo na banku prostřednictvím API.

Vložit profil na své webové stránky