Bohemia Energy

Specialista péče o klienty

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Plat: CZK 25K / mesiac
  • Praha 1

  • Energie
  • Od 250 do 2000 zaměstnanců

  • Praha 1

Jsou rychle rostoucí rodinná firma vlastněná českými majiteli. Domácnostem, firmám a institucím v Česku a na Slovensku dodávají elektřinu a plyn. I přes svoji velikost fungují flexibilně, drží si přátelskou atmosféru a individuální přístup k zaměstnancům. A za inovaci pro klienty – uzavírání smluv přes tablety – získali dvě prestižní IT ocenění. V Bohemia Energy máte šanci pracovat u 4. největšího dodavatele energií na českém trhu, který mimo jiné podporuje znevýhodněné děti.

Popis pozice

Rádi komunikujete s lidmi, jste odolní vůči stresu a máte chuť učit se nové věci? Obsazujeme pozice pro uchazeče s praxí i čerstvé absolventy – společně vám vybereme tu správnou úroveň. Budete po telefonu komunikovat se stávajícími zákazníky – vítat je v naší firmě, ověřovat správnost právě sepsaných smluv, řešit se zákazníky prodloužení smlouvy nebo se starat, aby zůstali klientem Bohemia Energy.

Co u nás získáš

  • fixní mzdu a za super výsledky atraktivní odměny;
  • získáte pracovní smlouvu ve firmě s dlouhodobou perspektivou;
  • pracovní smlouvu na jeden rok s možností ji pak prodloužit na dobu neurčitou;
  • pestrou a různorodou práci v týmu s pohodovými vztahy;
  • dovolená trvá celkem 5 týdnů;
  • 1 jídlo denně zdarma přímo v jídelně na pracovišti Kolbenova nebo stravenky na pracovišti Na Poříčí;
  • v práci máte k dispozici občerstvení;
  • kartu MultiSport – můžete ji dostat i pro rodinu nebo kamarády;
  • ušetříte za elektřinu a plyn – díky zaměstnaneckému tarifu pro vás a další 3 místa;
  • za doporučení nového kolegy dostanete až 10 000 Kč;
  • užijete si firemní akce – třeba teambuilding, vánoční večírek, běžecké soutěže;
  • budete pracovat v moderní budově přímo na metru B – zastávka Kolbenova nebo v moderní kanceláři v Paláci Archa (ulice Na Poříčí, naproti Bílé Labuti) – minutu od tramvaje, 3 minuty z metra, vlaku nebo autobusu;
  • šikovní kolegové mají příležitosti pro kariérní růst.

Vítané zkušenosti

  • máte výborné komunikační dovednosti;
  • máte kultivovaný a příjemný projev;
  • jste odolní vůči stresu, nic vás nerozhodí;
  • zvládáte práci na PC;
  • máte chuť učit se nové věci, stát se profíky v perspektivním oboru - energetice.
  • Pridať k obľúbeným
  • Zdieľať na Twitteri
  • Zdieľať na Facebooku
  • Zdieľať na LinkedIn

Vybrali sme tieto články, ktoré by vás mohli zaujímať

Inšpirujte sa týmto výberom článkov

Barcelona’s Healthcare System Explained

By moving to Barcelona, you’re gaining access to one of the best healthcare systems in the world. Here's how it works and how you can access it...

  • November 13, 2019