E-commerce manager
Beryko

Beryko

Spoločnosť

Beryko

Beryko

  • Selektívna distribúcia
  • Od 50 do 250 zamestnancov

Pracovná ponuka

Táto pozícia bola obsadená!

Poznáte je?

Na začátku byl nápad dvou kamarádů, ale během několika málo let se Beryko stalo etablovanou, velmi dynamickou a rychle rostoucí společností. Produkty, které do ČR dovážíme a zajišťujeme jejich distribuci, najdete nyní všude kolem Vás.

V průběhu let jsme se vyvinuli v jednu z předních českých firem, zabývajících se dovozem, velkoobchodní distribucí i přímým prodejem spotřební elektroniky. Produkty, které jsme uvedli na trh, používají v současnosti miliony lidí v Česku i na Slovensku. Jsme oficiálním dovozcem, distributorem a partnerem značek Xiaomi, Amazfit, DJI a dalších.

Beryko
Chcete se dozvědět více o Beryko?Firemní kultura, týmy, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

Hledáme správného člověka, který si pod svá křídla vezme naše weby (xiaomicesko.cz, amazfit.cz, djishop.cz, liftor.cz a jiné).

Do našeho mladého kolektivu si představujeme někoho, kdo dokáže vést tým malého počtu lidí, dokáže jít příkladem a má mnoho kreativních nápadů. Sleduje trendy a má perfektní přehled o e-shopech a rád by se podílel na kultivaci těch našich.

Pokud vám nejsou cizí slova jako UX, SEO, PPC, konverze, GA, atd., tak se nebojte přihlásit.

Co bude náplní Vaší práce?

  • Vedení podřízených (PPC specialita, copywriter, customer care)
  • Komunikace s agenturami, SEO speciality a programátory
  • Kompletní odpovědnost za svěřené e-shopy
  • Kontrola podřízených, kteří budou mít na starosti (psaní on-line textů, zakládání produktů, textace na webech, popisy produktů, kategorií i mikro texty)
  • Zodpovědnost za e-mailingové kampaně
  • Online monitoring, reporting, vyhodnocování kampaní
  • Správa firemních blogů (dohled nad publikačním plánem, korektura článků, dodržování vizuálů dle stanovených parametrů)
  • Přehled v aplikacích Google Analytics, FB kampaně, Sklik, aj.

Benefity pro Vás:

  • práci v mladém kolektivu
  • 25 dnů dovolené
  • roční budget 10 000 Kč na produkty
  • firemní tarif
  • finanční bonusy
  • slevy na produkty
  • občerstvení na pracovišti, příspěvek na stravování
  • částečný home office

Požadavky na pozici

Jak si Vás představujeme?

  • Požadujeme výbornou znalost českého jazyka, dostatečnou slovní zásobu a kreativitu
  • Podmínkou je zkušenost s tvorbou webových stránek či e-shopů
  • Samostatnost vlastní osoby a odpovědnost za svěřený tým
  • Schopnost myslet jako zákazník a umět pracovat s aktuálními trendy
  • Chuť učit se novým věcem, rozvíjet svoje zkušenosti a hledat nové možnosti pro společnost

Proces náboru

Po zaslání životopisu jste automaticky zařazeni do výběrového řízení a v nejbližší době se dozvíte, zda jste vhodným kandidátem na tuto pozici. Odpovídáme všem uchazečům o zaměstnání. Máte další otázky? Napište nám.

Beryko

Beryko

Máte záujem o túto ponuku?

  • Zdieľať na LinkedIn
  • Zdieľať na Facebooku
  • Zdieľať na Twitteri