Aufeer Design

Aufeer Design

Aufeer Design
Aufeer Design
Aufeer Design

Frontend

 • Unreal Engine
  Unreal Engine100
  100%

Design

 • Photoshop
  Photoshop
  100%
 • Blender
  Blender100
  100%

Miscellaneous

 • 3ds Max
  3ds Max100
  100%

AUFEER DESIGN

Společnost AUFEER DESIGN byla založena v roce 2000 a začala nabízet inženýrské a vývojářské služby pro automobilový a železniční průmysl. Záhy po svém založení získala svoje první certifikáty standardu kvality. Tyto standardy zpracovávají normy ISO9001 a ČSN (označení pro české technické normy) EN 15085 – 2:2008 a také státní normy pro certifikaci platné pro svařování železničních vozů.

Rozsah služeb se rozšířil na průmyslový design, úpravu povrchů třídy A, průmyslovou automatizaci, projektový management a výrobu prototypů nástrojů.

V současné době společnost AUFEER DESIGN expanduje se svými aktivitami do Německa, Itálie, Číny, Mexika, Ruska a dalších zemí, čímž reaguje na zvyšování potřeb zákazníků. V roce 2006 se společnost sloučila se skupinou Matador Group.

HLEDAJÍ TEBE!

V AUFEER DESIGN každý má možnost pracovat na projektech, o kterých se zatím nesmí mluvit. Za pár let o nich bude mluvit každý. Staň se našim designérem, konstruktérem, výpočtářem, projektovým vedoucím nebo zkušebním technikem – a zanech svou stopu ve světě dopravy, technologií a inovací.

Vložit profil na své webové stránky