Cette offre n’est plus disponible.

KUCHAŘ/KUCHAŘKA BRNO RANNÍ SMĚNY & VOLNÉ VÍKENDY

CDI
Brno
Salaire : Non spécifié
Début : 28 février 2023
Télétravail non autorisé

Perfect Canteen

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Nuda v Brně? Nemyslíme si:)

V naší moderní denní restauraci Grand Kitchen Vlněna najdou skvělou příležitost osobnosti se zájmem o poctivou gastronomii. Našim hostům nabízíme snídaňové a obědové menu, vařit budeš hotovky i a la carte menu a jídlo budeš hostům vydávat.

Naše dlouhodobá vize gastronomie je spokojenost a radost z řemesla profesionálně a za jasných podmínek.

Jsme vždy féroví, ctíme řemeslo a nabízíme dlouhodobou a stabilní práci.

Nabízíme HPP, vše na výplatní pásce, řádnou placenou dovolenou.

Ranní směny pondělí až pátek, max. 50 hodin týdně, volné víkendy, svátky.

Kulinářské kurzy, přátelský a pohodový tým. Moderní technologie, moderní a čisté prostředí, práce v centru Brna v areálu Vlněna.

Nabízíme i dlouhodobou spolupráci na DPP.

Profil recherché

Příležitost u nás mají všichni, pro koho je gastronomie vášeň, a ti, kteří se umí pro práci nadchnout. Ti, kteří mají zájem o dlouhodobou a stabilní spolupráci. Máte-li to stejně jako my, dejte nám o sobě vědět.

Potkáme se a vše ti ukážeme. Vyzkoušíš si na zkoušku (pochopitelně placenou) a pokud budeme obě strany spokojené, tak si plácneme.

Těšíme se na vaše reakce.

Envie d’en savoir plus ?