Cette offre n’est plus disponible.

Trade Marketing Trainee

Temps partiel
Prague
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Nestlé Česko

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Naše skvělá stážistka Maruška chce před posledními státnicemi ještě cestovat, proto na její místo hledáme novou posilu pro náš cukrovinkový trade marketing tým.O našem oddělení se zřejmě na vysoké škole neučí, nejsme ani obchodní ani marketingové oddělení. Ale bez nás by to nešlo.Staráme se o to, jak naše cukrovinkové výrobky při uvedení na trh i během dalšího života vypadají v obchodech. Buď v jednotlivých prodejních kanálech (třeba v hypermarketech nebo vietnamských večerkách – tzv. channel management) nebo přímo v uličkách a na regále (category management).

Hledáme někoho, kdo nám pomůže s našimi projekty i každodenními starostmi. Ani naše práce není stále stejná, namátkou na téhle pozici budeš:
  • Spolupracovat na přípravě POS materiálů (stojany, stojánky, letáky …), které dál distribuujeme na obchodní zástupce a na obchody
  • Pomáhat při analýze čísel, které nám slouží k důležitým rozhodnutím, jaké výrobky ponechat a jak bojovat s konkurencí
  • Přispívat k tomu, aby se správné informace a věci dostaly k správným lidem
  • Součástí našeho týmu se vším všudy, včetně účasti na poradách i teambuildingových aktivitách„Když jsem nastupovala na stáž do trade marketingu, tak jsem si ani nedokázala představit, co všechno má toto oddělení na starosti. Už od první chvíle jsem si ale díky skvělému týmu mohla vyzkoušet téměř všechno. Od analýzy prodejních dat, spolupráci s grafickými agenturami nebo práci na zajímavých projektech. Právě ta realizace vlastních nápadů a aktivní spolupráce napříč oddělením ve firmě mi dala nejvíce. V korporátní společnosti je občas zapotřebí velké trpělivosti, efektivní komunikace s ostatními kolegy a flexibility, když zrovna něco nejde tak, jak by mělo. Když jsem pak ale postupem času začala vídat výsledky své práce na prodejnách, tak jsem věděla, že to stojí opravdu za to.“Marie S., v současnosti cestovatelka

Co u nás získáš

  • Nabízíme jedinečnou odbornou pracovní zkušenost
  • kávu u nás vařit rozhodně nebudete Budete mít možnost pracovat pro jedničku ve svém oboru Nabízíme odbornou stáž v délce ideálně jednoho roku Práci v profesionálním a přátelském týmu Možnost využití anglického jazyka Příspěvky na stravování Odpovídající finanční ohodnocenía mnoho dalšího...

Profil recherché

  • Dokážeš pracovat samostatně
  • Se umíš přizpůsobit novému prostředí a podmínkám
  • Mluvíš obstojně anglicky
  • Miluješ cukrovinky

Envie d’en savoir plus ?