EXPANDO

EXPANDO

PPC specialista Třinec

  • Autres
  • Début :
  • Třinec
  • Télétravail partiel possible
  • > 2 ans

La tribu

EXPANDO

EXPANDO

  • E-commerce, Podpora pro podnikatele
  • De 15 à 50 salariés

Le poste

  • Autres
  • Třinec

V EXPANDO pomáhají českým eshopům s expanzí do celého světa. Spolupracují s předními hráči ecommerce typu Amazon, eMag, eBay nebo Shoptet či Mall v ČR. Díky tomu dokáží rychle otevřít nové trhy v Německu, Rumunsku ale třeba i USA. K tomu si vyvíjí vlastní software, který automaticky produkty překládá, listuje i prodává. Díky tomu dokážou zvýšit eshopům obraty již za několik týdnů.
Na trhu působí už od roku 2003. Začínali jako malá firma s ehopy - nyní jsou schopni klientům poskytnout expanzi na západní trhy (přes Amazon) i na východní trhy skrz lokalizované eshopové řešení. Tyto dvě služby pokrývají dva zhruba deseti členné týmy se sídly v Praze a Třinci.

Popis pozice

Hledáme PPCčkáře, který:

  • má alespoň 2 roky zkušeností s Google Ads, Sklikem, případně s Facebook Ads
  • se dobře orientuje v Google Analytics
  • si rozumí s čísly a umí se na jejich základě správně rozhodovat a reportovat
  • se rád učí a rozumí tomu, že být skvělý PPCčkář s sebou obnáší mj. být up-to-date v oblasti PPC,
    tak našeho trhu
  • nám chce taky trochu kecat do toho co děláme a jak to děláme
  • se nebojí PPC na globálni úrovni
  • chce pracovat v Třinci v mladém kolektivu na full time nebo part time

Vítané zkušenosti

A co za to, vlastně?

  • budeš spolupracovat s interním PPC specialistou, který má dlouholeté zkušenosti,
    spojí tě s lidmi z Google a Sklik
  • máš možnost vidět zahraniční kampaně různých eshopů
  • uvidíš co všechno obnáší rozjet eshop v zahraničí
  • podporujeme zdravý pohyb, přispíváme na Multisport kartu
  • jsme flexibilní z hlediska pracovní doby i druhu úvazku
  • zdůrazňujeme odpovědnost ne množství práce, nenutíme pracovat přesčas
  • v kanceláři máš kafe a ovoce zdarma
  • v létě si věnujeme 4 pátky volna navíc
  • máme firemní meeting a další společné aktivity
EXPANDO

EXPANDO

  • Autres
  • Début :
  • Třinec
  • > 2 ans
  • Ajouter aux favoris
  • Partager sur Twitter
  • Partager sur Facebook
  • Partager sur Linkedin

Notre sélection d'articles pour vous

Inspirez-vous avec une sélection d'articles