Cette offre n’est plus disponible.

SW DEV - .NET/C#, SQL pro data analytics v EdTech oblasti

CDI
Brno
Salaire : Non spécifié
Télétravail non autorisé

Anthology
Anthology

Cette offre vous tente ?

jobs.faq.title

Le poste

Descriptif du poste

Sestavujeme celý nový vývojový tým, takže hledáme jak juniory (klidně ještě studující), tak i zkušené matadory!

Jako jeho člen budeš pracovat na datových SaaS produktech Insight a Academic Economics, které běží v Microsoft Azure Cloudu a jsou používané významnými školami a univerzitami po celém světě.

Profil recherché

Bez čeho se u nás určitě neobejdeš

  • .NET, C# - jazyk, ve kterém jsou naše produkty napsané
  • Znalost relačních databází - produkty jsou napojené na Microsoft SQL Server
  • SQL – používáme JOINy, views, stored procedury a další databázové dotazy

Další věci tě případně naučíme…

Na čem to celé frčí

  • Prostředí: Microsoft Azure Cloud
  • Používané služby: Blob Storage, Azure Functions, Data Factory, Data Lake, Insights
  • Jazyky: C#, Javascript
  • Frameworky, platformy: Elastic Search, ReactJS, Kubernetes
  • Automatizační nástroje: MS CodeUI
  • Databáze, datové nástroje: MS SQL, Power BI
  • CI/CD nástroje: GitHub, Azure Devops
  • Monitorování: Azure Monitor

Déroulement des entretiens

Co by tě ještě mohlo zajímat?

  • Organizujeme si práci sami a máme doopravdy pružnou pracovní dobu
  • Nečekej open-space, máme odpočinkové zóny a kuchyňky s občerstvením
  • Nesedíme v žádném sterilním technologickém parku, ale v unikátní budově s historií a hned vedle Lužánek (a přímo v budově máme za sousedy například fitko nebo pivovar)
  • Benefity? Máme: plně hrazenou MultiSportku, stravenky, PTO (Personal Time Off), extra otcovskou dovolenou, životní pojištění, štědré penzijko…
  • Navíc pořádáme neformální firemní akce jako snídaně, summer parties, meetupy, večery s deskovkami,… A na dalších ještě pracujeme
  • Můžeš počítat s punkovou lokální atmosférou a se zázemím a stabilitou úspěšné globální firmy a odpovídajícím ohodnocením
  • Přijď se dopředu seznámit s prostředím a týmem, ve kterém budeš pracovat

Envie d’en savoir plus ?