Welcome to the Jungle - Logotipo
TNS SERVIS

TNS SERVIS

Obchodní manažer

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Zlín - Slušovice

Společnost

TNS SERVIS

TNS SERVIS

  • Automotive, Robotika
  • Od 50 do 250 zaměstnanců

Tato pozice byla obsazena!

Specializují se na sériovou výrobu a montáž v té nejvyšší kvalitě. Klient zadá požadavek a oni navrhnou výrobní postup a pak pro něj produkt vyrobí. Zpravidla je potřeba postavit zcela novou montážní linku. Všechny linky a robotická pracoviště si vyvíjí sami, mají tým kreativních konstruktérů a mechatroniků ve vývoji, který to má na starosti. V současnosti vyrábí například speciální LED řetězy pro podsvícení reklamních log světových firem nebo zadní stěrače pro většinu automobilek, přičemž nechybí ani projekty pro prémiové značky jako jsou Ferrari nebo Porsche. Vyrábí pro Evropu, USA, Brazílii, ale i Indii, Čínu nebo Jižní Koreu.Kvalitní práci dokáže firma odvádět pouze se stálým a zkušeným týmem zaměstnanců.

Popis pozice

  • vyhledávání nových obchodní příležitostí a budování vlastního portfolia zákazníků nejen pro oblast automotive
  • nastavování obchodní strategie
  • spolupráce na tvorbě cenových nabídek
  • péče o stávající klienty a hledání nových možností rozšíření vzájemné obchodní spolupráce
  • zajištění obchodních případů a úzká spolupráce s projektovým týmem
  • služební cesty do zahraničí

Co u nás získáš

    • dlouhodobé uplatnění ve stabilní společnosti
    • odpovídající finanční ohodnocení s motivační složkou mzdy
    • pololetní odměny dle hospodaření společnosti
    • služební automobil i k soukromým účelům, mobil, notebook
    • benefitní program společnosti
    • 5 týdnů dovolené
    • možnost jazykového vzdělávání a odborného rozvoje
    • práci na plný úvazek se zázemím společnosti ve Slušovicích

Vítané zkušenosti

    • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
    • víceletou praxi na obdobné pozici (zkušenost se smluvní výrobou výhodou)
    • anglický jazyk na pokročilé úrovni pro jednání se zákazníky, další jazyk výhodou
    • vynikající obchodní a vyjednávací schopnosti
    • proaktivita, týmový přístup a odpovědnost
TNS SERVIS

TNS SERVIS

  • Añadir a favoritos
  • Compartir en Twitter
  • Compartir en Facebook
  • Compartir en LinkedIn

Nuestra selección de artículos

Inspírate con esta selección de artículos