Este puesto ya no está disponible.

STARBUCKS I.P.Pavlova hledá nové BARISTY

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Starbucks
Starbucks

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

V našich kavárnách pracují opravdoví nadšenci, kteří milují to, co dělají a tím poskytují našim zákazníkům výjimečnou kvalitu ručně připravovaných produktů.

Nemáš zkušenost s přípravou kávy?

  • nevadí, naši baristé Tě proškolí a zasvětí Tě do fascinujícího světa kávy
  • na nás se můžeš spolehnout, jsme s Tebou!

Co u nás získáš

  • šanci stát se součástí lepšího dne pro své zákazníky a vytvářet vzpomínky
  • zaškolení v oblasti kávy – certifikace baristy Starbucks, Latte Art, navazující Coffee Master program
  • příležitost k rozvoji na manažerské pozice
  • pružná pracovní doba – respektujeme Tvůj osobní čas, směny máš naplánované 14 dní dopředu
  • férová pracovní smlouva, koruny Ti přiletí včas na účet
  • účast na dobrovolnických akcích
  • příplatky za přesčas 25 %, za noční směny 10 %, za svátky 100 %
  • motivační bonusy za doporuč kamaráda, další bonusy a osobní ocenění
  • min. dvakrát měsíčně balíček Tvojí oblíbené kávy nebo čaje
  • výhody do všech našich značek – Starbucks, KFC, Burger King, Pizza Hut
  • přátelská atmosféra a pocit sounáležitosti

Requisitos

  • jsi týmový hráč, který nás nenechá ve štychu
  • rád komunikuješ se zákazníky i v angličtině
  • není s Tebou nuda
  • jsi časově flexibilní

¿Quieres saber más?