Este puesto ya no está disponible.

RELATIONSHIP MANAGER

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Raiffeisenbank

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Máte zkušenosti na obchodní pozici v bance a chcete se posunout o krok dál? Pokud vás baví poskytovat poradenství firemním klientům a máte obchodního ducha, tak jste na správné adrese. Naše firemní centrum v Praze (obsluhující firmy obratově od 50 mil. do 1,5 mld. Kč) právě rozšiřuje své řady a hledá posilu na pozici Relationship Manager.

Co bude vaším úkolem?

• Obsluha stávajícího portfolia firemních klientů v segmentu SEMM

• Hledání nových obchodních příležitostí v regionu – akviziční činnost
• Posuzování rizik obchodní transakce v souladu se standardy banky a strukturování úvěrových obchodů
• Poskytování celého spektra bankovních produktů firemní klientele (financování provozních potřeb, investic, obchodních a exportních kontraktů, poskytování bankovních záruk a mnoho dalších)
• Uzavírání smluv o úvěrových obchodech s klienty
• Spolupráce s útvarem risk managementu, produktovými specialisty a s ostatními segmenty banky

Co u nás získáš

• Perspektivní a zodpovědnou práci v prostředí stabilní mezinárodní banky, která získala ocenění nejlepší a klientsky nejpřívětivější banka v ČR
• Sehraný tým, který Vám stejnou měrou oplatí Vaši práci a podporu
• Zdravé mezilidské vztahy, otevřená komunikace a důvěra – to jsou oblasti, které si naši zaměstnanci pochvalují
• Možnost seberealizace a profesního růstu – kariérní posuny jsou u nás častější než jinde
• Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
• Benefity na míru – stravenky, týden dovolené navíc, sick days, příspěvky na pojištění, výhodný úrok na hypotéku, a nebo třeba cafeterii – systém, kde si sám/sama navolíte benefity, na které chcete čerpat finanční dotaci

Jak se přihlásit?

Po vyplnění formuláře níže budete přesměrováni do našeho interního systému, ve kterém se na pozici můžete přihlásit dvěma způsoby:

1) prostřednictvím svého LinkedIn účtu: klikněte na tlačítko “Podat žádost: LinkedIn” - jdeme sice s dobou, ale uděláte nám radost, když do přihlášky přiložíte i Váš životopis :)

2) prostřednictvím profilu v našem systému: klikněte na tlačítko “Podat žádost” a pokud se na pozici u nás hlásíte poprvé, postupujte přes „Vytvořit nový profil“.

Requisitos

• Máte bankovní praxi na obchodní pozici a prokazatelné obchodní výsledky
• Vynikáte v komunikačních a obchodních dovednostech a máte profesionální vystupování
• Dokážete najít nové obchodní příležitosti a dotáhnout je úspěšně do konce
• Znáte bankovní produkty pro firemní klienty (především úvěrové)
• Pracujete proaktivně a samostatně, ale zároveň umíte pracovat jako součást týmu
• Cestování v regionu pro vás není problém (řidičský průkaz sk. B je podmínkou)
• Výhodou je znalost finanční analýzy a cizích jazyků

¿Quieres saber más?