Este puesto ya no está disponible.

Production & Supply Planner

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Nestlé Česko

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Dělá vám nedokončená práce vrásky na čele? Pak se připojte k nám. V Nestlé hledáme puntičkáře, kteří ví, že za slovy Supply Chain se skrývá vše od plánování poptávky, zásobování, skladování až po dopravu. Naše oddělení Supply Chain zajišťuje, aby výrobky Nestlé byly dodávány klientům v co největším množství a co nejrychleji. To, jak přistoupíme k řízení našeho dodavatelského řetězce, rozhoduje o tom, jak budeme efektivní. Chcete být efektivní s námi?

NA ČEM BUDETE PRACOVAT:
  • Připravovat plán výroby a dodávek pro distribuční centra a exportní trhy.
  • Spolupracovat se závodovým plánovačem na řešení odchylek v plánu/výrobě, stanovovat priority pro výrobu.
  • Monitorovat zásoby a objednávky, proaktivně řešit výjimečné události (změny v prodejích, předpovědích, kapacitách), efektivně komunikovat.
  • Řídit zásoby hotových výrobků, cílit na optimální skladovou strukturu.
  • Koordinovat přechod mezi jednotlivými výrobky při uvádění novinek, řídit zásoby končících výrobků.
  • Spolupracovat na projektech v rámci Supply Chain a továrny.
  • Podporovat a podílet se na týmových cílech, pracovat na osobních cílech.

Co u nás získáš

  • Příjemné pracovní prostředí kladoucí důraz na dlouhodobou spokojenost zaměstnanců
  • Vztahy založené na vzájemné spolupráci a otevřené komunikaci
  • Příležitost pro profesní rozvoj a realizaci vlastních nápadů
  • Zelené kanceláře v blízkosti přírody

    PLUS

    Služební telefon a notebook, týden dovolené navíc, flexibilní pracovní doba, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, nabídku zaměstnaneckých výhod, kde si můžete vybrat benefity dle svých individuálních preferencí, (např. aktivity z oblasti sportu, kultury, zdraví, vzdělávání a cestování), příspěvek na výrobky dětské výživy, příspěvek na stravování, program výhod pro rodinné příslušníky s výraznými slevami na vybrané hlasové a datové tarify, odměna dárcům krve, příspěvek na sportovní aktivity … a spoustu dalších benefitů

    Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám svůj životopis. V případě, že Váš profil bude odpovídat požadavkům na tuto pozici, velmi rádi se s Vámi setkáme osobně.

    Těšíme se na Vás!

Requisitos

  • Máte VŠ technického nebo ekonomického směru. Předchozí zkušenost z plánování výhodou.
  • Máte výborné analytické myšlení a zájem pracovat s čísly – pokročilý uživatel MS Excel.
  • Vaše AJ je na komunikativní úrovni (B2).
  • Jste motivovaní rozvíjet se v Supply Chain.
  • Máte rozvinuté komunikační a koordinační schopnosti.
  • Jste proaktivní a máte nadšení pro získávání nových poznatků a dovedností.

¿Quieres saber más?