Este puesto ya no está disponible.

E-commerce Trainee

Tiempo parcial
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Nestlé Česko

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Chceš získat pracovní zkušenosti a odstartovat svou kariéru? Pod vedením zkušených odborníků se toho u nás hodně naučíš a budeš mít prostor uplatnit své nápady. Prodej potravin online je trendem dnešní doby a nejrychleji rostoucím segmentem posledních let. Zajímá tě, jak funguje e-commerce v největší potravinářské firmě? Přidej se do našeho e-commerce týmu a buď u toho!

NA ČEM BUDEŠ PRACOVAT?

• Podílet se na řízení zákazníků a kanálové prodejní strategii
• Implementace produktových popisků a digitálního obsahu na zákazníky typu Rohlík, Košík
• Příprava reportů, zalistovacích karet a vyhodnocování kampaní
• Monitoring výrobků skrz webový nástroj Edge Digital Shelf
• Sledování obchodních trendů a vývojů kategorií

HODÍŠ SE K NÁM, POKUD:

• Jsi vysokoškolský student/ka (podmínkou) a můžeš odpracovat 75 hodin měsíčně (2-3 dny v týdnu)
• Máš zájem o digitální/online, praxe výhodou
• Jsi spolehlivý/á, samostatný/á a máš tah na branku
• Jsi komunikativní a zároveň máš analytické myšlení

CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT?

• Různorodou a smysluplnou práci
• Flexibilitu, částečnou možnost práce z domova
• Spolupráci s top profesionály napříč obory i zeměmi
• Inspirující a atraktivní pracovní prostředí
• Firemní laptop, telefon a další benefity
• Rozvojový Trainee program ušitý na míru
pro-mlade

¿Quieres saber más?