Marketup

Marketup

​O “realizáku”

Pracovat ve velkém týmu plném profíků je obrovská výhoda. Každý je “machr” na něco jiného a vzájemně si předávají know–how. Nejsou jen kolegové, ale i kamarádi, co po práci zajdou na Náplavku nebo si jedou zalyžovat. Důkazem může být, že za rok 2019 jejich tým nikdo neopustil. Kromě jedné těhulky. :)

Marketup

Sledovat!

Seznam se s Káťou

Už při studiu ekonomie na vysoké ji to táhlo k marketingu. Během magistra dostala skvělou příležitost pracovat ve společnosti, kde ji naučili základy PPC. Po půlroční pauze, kdy studovala v zahraničí, se vrátila do online světa a nastoupila do Marketup jako junior. Teď má rozvoj juniorů na starost. Zároveň pečuje i o klienty, v současné době se mezi ty výkonnostní řadí například T-Mobile a Oriflame. Co se týče brandu, tak známé jsou její reklamy na Horalky od Sedity, zmrzlinu Manhattan nebo Window Cleaner od Leifheit.

​Campaign specialist

V Marketup spravují PPC kampaně výkonnostního i brandového charakteru. Kromě toho testují nové produkty partnerů, intenzivně se věnují rozvoji v oblasti automatizace a analytiky a spolu s projektovými manažery se podílí na tvorbě strategií pro nové i stávající klienty.

Vložit profil na své webové stránky