Marketup

Marketup

Campaign Specialist

  • Indefinido
  • Praha
  • < 6 meses

La empresa

Marketup

Marketup

    La oferta

    • Praha
    • < 6 meses

    Marketup je pražská nezávislá digitální agentura, která se nachází na Andělu. Jejich tým denně pomáhá měnit online marketing významných českých i globálních značek. Ať už se jedná o digitální strategii, výkonnostní nebo brandovou kampaň, kreativu nebo datovou analytiku, vždy přijdou s řešením, které má pro klienta skutečný byznysový dopad. Každý den v Marketup přináší nové výzvy a úspěchy umí pořádně oslavit.

    Popis pozice

    V realizáku, jak si říkáme, je nás 13. Máme rozmanitý tým od seniorů po rychle se učící PPC nováčky. Ti nejzkušenější u nás spravují milionové rozpočty pro klienty jako jsou T-Mobile, BILLA, A3 Sport, Decathlon aj. a své know-how a zkušenosti předávají dál. Kromě optimalizace se věnujeme i strategickým úkolům, na které máme prostor díky pokročilému online reportingu a automatizaci.

    Láká tě práce s velkými rozpočty, které umožňují testovat nové taktiky a nástroje? Chceš mít pro optimalizaci automatický online reporting, který ti ušetří manuální práci a dá ti větší prostor pro strategii? Preferuješ klienta spravovat napříč všemi systémy od PPC přes social ads až po RTB a mít tak komplexní přehled, jak kampaně performují? Přidej se k nám!

    Co tě v roli čeká?

    • Tvorba, optimalizace a vyhodnocování kampaní.
    • Podílení se na strategiích pro zajímavé brandy.
    • Testování nových systémů, přístupů a taktik.

    Co u nás získáš?

    • Budeš pracovat na zajímavých klientech. Mezi klienty máme velké značky a e-shopy z různých odvětví jako jsou třeba BILLA, T-Mobile, A3 Sport, Hamé, Queens, Decathlon, XXX Lutz, Člověk v tísni, Häagen-Dazs a desítky dalších.
    • Dostaneš velkou podporu ve formě sdíleného knowhow, interní wikipedie, checklistů, scriptů a dalších vychytávek, které ti přijdou vhod.
    • Rádi zainvestujeme do tvého rozvoje a vzdělávání, nabízíme školení soft i hard skills.
    • Získáš svobodu a flexibilitu, které jsou k pracovní pohodě klíčové.
    • Dáme ti možnost přednášet na univerzitách a vést juniornější kolegy.
    • Pravidelně se budeme zajímat o to, co tě baví a jakým směrem se chceš profilovat. Podle toho ti přidělíme relevantní projekty.

    Co dostaneš navíc ?

    • multisport kartu
    • firemní auto
    • profesní vzdělání
    • jazykové kurzy
    • práci odkudkoli
    • osobní rozvoj
    • konference v zahraničí

    Vítané zkušenosti

    Jaké máme požadavky?

    • Praktická znalost Google Ads, Sklik, Facebook, Google Analytics.
    • Analytické myšlení, cit pro práci s daty.
    • Proaktivita, chuť na sobě pracovat.

    Pomůže ti, pokud máš zkušenost s XML feedy pro e-shopy, smartbiddingem a skripty v v Google Ads, případně analytický background (základy GTM, A/B testování) či zkušenosti s Data Studiem.

    • Añadir a favoritos
    • Compartir en Twitter
    • Compartir en Facebook
    • Compartir en LinkedIn