Futured

Futured

  • Aplicaciones móviles, Inteligencia artificial/Aprendizaje automático, Software
  • Brno
  • Visitar la web

Lukáš Strnadel je zakladatel a CEO, který začal podnikat už v šestnácti. Aktuálně Futured zaměstnává padesát lidí, kteří vyvíjí mobilní a webové aplikace pro české i nadnárodní firmy a instituce. Možná sami používáte aplikaci, kterou Futured vyvinulo například pro ŠKODA Auto, Jablotron, Decathlon, Národní muzeum nebo Český rozhlas. Firma má pobočky v Praze, v Brně a ve Vídni. Lukáš je investorem v projektech Grason a Nesnězeno.

Patrik Potoček nastoupil do Futured v roce 2016 coby junior. Nyní vede celý iOS tým, a to technicky i lidsky. Je jeden z lidí, kteří mají na starosti technologické směřování firmy, řeší ale i celkovou náladu a spokojenost iOS týmu a také se podílí na přípravách obchodních nabídek.

Simona Sádecká, to je tepající srdce Futured. Přesto, že její práce není na první dobrou vidět navenek, nepřímo se ve firmě podepisuje na všem. Má totiž na starosti nábor nových lidí, a tak jí rukama prošli všichni z týmu. Novým kolegům se snaží předat hlavně to, že se ve Futured mohou cítit bezpečně a nemusí se bát říct svůj názor. Simča věří, že být dobrá HR a zároveň kamarádka se nevylučuje.

Prezentace

Futured vytváří mobilní aplikace, které se designem a spolehlivostí vyrovnají švýcarským hodinkám, a které klientům pohání byznys. Technologická firma se sídlem v Brně má pobočky v Praze a ve Vídni. Má zaběhané procesy a sehraný vývojářský tým, který baví překonávat překážky a používat moderní technologie.

Co hledají

V týmu má Futured všechny, kdo jsou k dobré aplikaci potřeba – designéry, vývojáře, QA, projektové manažery, analytiky i marketéry. Firma neustále roste a rozšiřuje tým o lidi, kteří rádi chodí nevyšlapanými cestami a baví je pracovat na různorodých projektech, ale také na rozvoji týmu i na sobě.

Hodí se vědět

Rádi se spolu smějeme a sdílený smysl pro humor je alfa i omega naší firemní kultury. Na Slacku máme channel #laskavyhumor.

Vložit profil na své webové stránky