Foxdeli

Martin má na starosti řízení společnosti a udává hlavní směr aplikace. Před 6 roky spoluzakládal Balíkonoš.cz a Posíláme.cz, služby poskytující firmám i fyzickým osobám řešení doručení jejich objednávek/zásilek. V minulém roce založil Foxdeli.com a řízení dalších projektů předal novému týmu.

Tomáš je ve společnosti krátce, ale za tu chvíli stihl posunout efektivitu procesů a chod celé společnosti raketově dopředu. Má na starosti každodenní fungování teamů a na denní bázi se podílí na podobě aplikace.

Sledovat!

O společnosti

Foxdeli.com je start-up čerpající z dlouholetých zkušeností z e-commerce a logistiky. Do všeho, co ve Foxdeli dělají, se promítá touha měnit zavedené věci. Prahnou po chytrých řešeních. Věří, že doručování objednávek z e-shopu není jen logistikou, ale především obchodem. Otevřená komunikace, postoj k práci a chytrý přístup k řešení jsou tím, na čem staví úspěch. Klišé? Pro Tým Foxdeli ne!

Koho hledají

Ve Foxdeli se obklopují lidmi, které nadevše baví to, v čem vynikají. Hledají do týmu nové kolegy, pro které je život o posouvání sebe, svých vědomostí a tím všeho okolo. Týmovost, otevřenost a chytrý přístup k řešení jsou vlastnosti, které u nových kolegů hledají.

Co je dobré vědět

Stravenky - nemají! Služební auta - nemají! Masérky - nemají! 100 dní dovolené - nemají!

Co mají a co je pro ně důležité je kolektiv přátelský k lidem i psím kamarádům. Tým Foxdeli chodí pravidelně na pivo a pořádá společné sportovní akce. Kafe v kanceláři, plná lednička a pravidelné společné snídaně mají své místo.

Vložit profil na své webové stránky