PHP Programátor
EXPANDO

EXPANDO

  • Indefinido
  • Teletrabajo a tiempo completo

La empresa

EXPANDO

EXPANDO

  • Comercio electrónico, Asistencia a emprendedores
  • Entre 15 y 50 empleados

La oferta

¡El puesto ya ha sido cubierto!

Poznáte je?

V EXPANDO pomáhají českým eshopům s expanzí do celého světa. Spolupracují s předními hráči ecommerce typu Amazon, eMag, eBay, Kaufland.de nebo Shoptet či Mall v ČR. Díky tomu dokáží rychle otevřít nové trhy v Německu, Rumunsku ale třeba i USA. K tomu si vyvíjí vlastní software, který automaticky produkty překládá, listuje i prodává. Díky tomu dokážou zvýšit eshopům obraty již za několik týdnů.
Na trhu působí už od roku 2003. Začínali jako malá firma s ehopy - nyní jsou schopni klientům poskytnout expanzi na západní trhy (přes Amazon) i na východní trhy skrz lokalizované eshopové řešení. Tyto dvě služby pokrývají dva zhruba deseti členné týmy se sídly v Praze a Třinci.

EXPANDO
Chcete se dozvědět více o EXPANDO?Firemní kultura, týmy, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

Hledáme k sobě do vývojového týmu Medior nebo Senior PHP programátora/ku, ideálně na fulltime.
Jsme banda fajn lidí s jedním společným cílem > Pomáháme online prodejcům expandovat na zahraniční trhy.
Přidáš se do týmu 4 zkušených vývojářů. Vzájemně si pomáháme a posouváme se, naše práce nás baví.

Co budeš vyvíjet?
Platformu pro automatizaci překladů (PHP 8.0 / Laravel / PosgreSQL / Elastic)

Vítané zkušenosti

Co se od tebe očekává?
Znalost PHP / OOP principy
Práce s DB, znalost nějakého z frameworků
Co neumíš, se průběžně lze naučit (např. konkrétní framework / elastic apod.)

Co za to?
Odměna dle tvých zkušeností a úvazku
Navíc týmové bonusy za splněné týdenní sprinty (nastavujeme je rozumně, takže jsou v pohodě splnitelné) a podíl na zisku
4 volné pátky v létě navíc

Lze pracovat i #fullremote, ale samozřejmě tě rádi uvidíme v kanceláři Třinci nebo na společných akcích.

Proces náboru

Máš zájem, dotazy nebo víš o někom vhodném?

Pošli info přímo na radim@expan.do nebo mu zavolej na 737 663 578

EXPANDO

EXPANDO

¿Te interesa esta oferta?

  • Añadir a favoritos
  • Compartir en Twitter
  • Compartir en Facebook
  • Compartir en LinkedIn