EXPANDO

EXPANDO

ECOMMERCE expert pro e-shopy

  • Indefinido
  • Třinec
  • > 3 años

La empresa

EXPANDO

EXPANDO

    La oferta

    • Třinec
    • > 3 años

    ¡El puesto ya ha sido cubierto!

    V EXPANDO pomáháme českým prodejcům s expanzí do celého světa již více než 10 let se specializujeme na řešení zahraničního e-shopu a souvisejících služeb. Spolupracujeme s předními hráči ecommerce jako jsou Amazon, Shopify, eMag, Alza, Mall nebo Shoptet v ČR. Dokážeme díky tomu zdolávat zahraniční bariéry, otevírat našim klientům nové trhy nebo pro ně vytvářet lokalizované eshopy. Rozjíždíme nový projekt s překlady, který je potřeba důsledně plnit a dostat ho mezi naše stávající a potencionální klienty.

    Popis pozice

    Co od tebe očekáváme?

    • pomoc našemu týmu pro expanzi eshopů
    • velmi dobrá anglického jazyka (mluvená i písemná forma)
    • znalost dalších jazyků (polština, slovenština, němčina) výhodou
    • pečlivost, samostatnost a spolehlivost
    • zkušenosti v ecommerce, online projektech či jako projektový manažer
    • samostatný přístup k řešení problémů
    • schopnost vytvářet a sepisovat procesy
    • dobrá komunikace a schopnost vést lidi
    • pokročilá znalost Google Apps a zejména Google Spreadheet (Excel)

    Co ti na oplátku dáme my?

    • být součástí EXPANDO znamená naučit se nové věci #grow
    • volné ruce v řešení úkolů i projektů
    • možnost pracovat externě nebo s námi v neformálním pohodovém prostředí
    • práci, která baví #flow v teamu kolegů
    • zapojení se do interních projektů s možností iniciativy #innovate

    Přidej se k nám a pomoz nám s rozvojem našich klientů na jedné z největší ecommerce platformě, která udává trendy.

    Co u nás získáš?

    • Odpovídající platového ohodnocení, možnost práce na HPP nebo externě na ŽL.
    • Možnost variabilní složky dle výsledků.
    • Hodně nových zkušeností a znalostí v atraktivním prostředí e-commerce.
    • Pružnou pracovní dobu, home office a pět dní sick days.
    • Káva, čaj a zdravé občerstvení v kanceláři každý den.

    Poznejte tým EXPANDO

    Tento obsah je zablokovaný
    • Añadir a favoritos
    • Compartir en Twitter
    • Compartir en Facebook
    • Compartir en LinkedIn