Este puesto ya no está disponible.

Copywriter

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia
Experiencia: > 1 año

Epico
Epico

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Do našeho brand týmu na Andělu hledáme zapáleného hybridního copywritera na full-time. V Epicu se vše točí kolem produktů, o kterých budeš psát a je zkrátka dobré je mít na očích nebo mít možnost si je vyzkoušet. Můžeš být i na home office, ale jsme radši, když se můžeme potkávat u nás v kanceláři nebo na terase :).

Proč zrovna Epico?

Tuhle otázku jsme si taky nedávno položili u nás v kanceláři a vzniklo z toho docela fajn video s výmluvným názvem “Why Epico”. Koukni na náš Youtube.

A teď trochu ve zkratce, čím se Epico zabývá:

  • jsme APR - Apple Premium Reseller, říká ti to něco?
  • výrábíme a distribujeme prémiové mobilní příslušenství
  • připravujeme komplexní řešení pro naše klienty, ať už jde o výrobu produktů nebo odborná školení
  • s námi budeš znát všechny Apple novinky dříve, než jdou na trh a i po těch letech je to pořád vzrušující

Requisitos

Čím na nás uděláš dojem?

  • když rád/a píšeš a ostatní to rádi čtou!
  • když si lidsky sejdeme, na sympatie dáme hodně
  • když budeš mít zájem o technologie a mobilní příslušenství ti není úplně cizí

Co tě u nás čeká?

  • psaní spousty textů v CZ & ENG o našich produktech
  • příprava kreativních prezentací pro obchodní partnery
  • tvorba čtivých mailingových kampaní (není třeba se bát, naše newslettery odběratelé čtou, není to jen přežitek z minulosti)
  • Budeš komunikovat s našimi grafiky nebo třeba velkoobchodním oddělením CZ & ENG
  • vymýšlení a správa obsahu na LinkedInu

Když se dohodneme, budou tě čekat naše benefity:

  • Moderní kancelář v Praze s pohodlným vybavením
  • My, tedy přátelský a mladý kolektiv
  • Využití HO 4x do měsíce
  • Notebook, který můžeš v klidu používat pro osobní účely
  • Třináctý plat a další bonusy dle obratu
  • Roční navýšení platu o % nárůst inflace
  • Budget na firemní produkty
  • Multisport karta
  • Firemní tarif
  • Výuka angličtiny na pracovišti (v pracovní době)
  • Zdravé a fresh občerstvení každý den

Zaujali jsme tě? Pošli nám své CV a ve zkratce se nám představ nebo rovnou pošli své portfolio s texty, které se ti povedly. Budeme se těšit…and don’t forget, it’s gonna be EPIC(o)!

Proceso de selección

Nejdřív nám dej o sobě vědět
Napiš nám proč se k nám chceš přidat a co můžeš nabídnout?

Vyplň nám dotazník
Kolegyně Andrejka ti pošle dotazník, který potřebujeme do tří dnů poslat zpět. Neboj se a klidně buď kreativní a hlavně svůj/svoje.

Potkáme se po telefonu
Budu chtít vědět pár základních údajů. Řeknu ti více o pozici a budeš mít prostor se zeptat na to co tě zajímá.

Potkáme se u dobré kávy u nás na Andělu
Uvidíme se osobně a případně se potkáš s budoucím nadřízeným.

Čeká tě den na “zkoušku”
Nejedná se o celý den, ale o 2-4 hodiny. Je pro nás důležité, aby si tým sedl jak po pracovní stránce, tak i po té lidské. Také si vyzkoušíš náš open space a zjistíš jestli je ti tu s námi dobře. V neposlední řadě tě čeká pár úkolů.

Finální rozhodnutí
Když už máme předešlé kroky za sebou, tak víme jestli to bude dlouhodobě klapat nebo ne 😊

¿Quieres saber más?