DHL Express

DHL Express

SPECIALISTA SERVISNÍHO CENTRA

  • Indefinido
  • Praha

La empresa

DHL Express

DHL Express

    La oferta

    • Praha

    ¡El puesto ya ha sido cubierto!

    Posláním DHL je přepravit zásilku co nejrychleji k zákazníkům po celém světě a udělat vše pro jejich spokojenost. Denně odbaví 170 tun zásilek a v období Vánoc je to skoro dvakrát tolik. V Česku se s nimi potkáte především prostřednictvím žluto-červených dodávek, ale primárním prostředkem, který používají pro přepravu zásilek, je letadlo. Odtud pramení Express v názvu společnosti. Letadly se v České republice mohou pochlubit na letišti v Mošnově a nově také v Brně-Tuřanech. DHL je proslulé tím, že všichni fungují jako jeden tým - jsou prostě taková žluto-červená rodina.

    Lidé z operativy jsou rozmístěni po celé republice a jsou v každodenním kontaktu s klientem. Jednotlivé zásilky vyzvedávají, třídí, rozváží a clí. Díky obchodníkům se jejich služby prodávají, oddělení zákaznického servisu vyřizuje dotazy a reklamace zákazníků a jejich ekosystém se samozřejmě neobejde ani bez financí, HR či IT oddělení.

    Popis pozice

    Baví tě komunikovat s lidmi a nezalekneš se angličtiny? Pojď pracovat do DHL Express, jedničku na trhu v přepravě zásilek pro firmy i jednotlivce. Přidej se do mezinárodního, stabilního a zkušeného týmu našich recepčních.

    Právě teď hledáme novou kolegyni/nového kolegu do týmu pro naše pražské recepce. Nový kolega bude postupně zaškolen na všechny procesy ve všech lokalitách. Hlavní pracoviště však bude v Jindřišské ulici, vedle Václavského náměstí.

    Pracovní doba 8:00-17:00 / 10:00-19:00, příležitostně 9:00-18:00.

    VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

    • Odbavování a příprava zásilek určených k exportu.
    • Příprava veškeré potřebné dokumentace k zásilkám.
    • Zpracování příchozích/importních zásilek.
    • Zákaznické poradenství.
    • Součástí pozice je zastupování vedoucího klientských center v době jeho nepřítomnosti.
    • Spolupráce s vedoucím oddělení při zavádění nových aplikací či procesů na všechna pražská klientská centra.

    RÁDI VÁS POZVEME NA POHOVOR V PŘÍPADĚ, ŽE:

    • Jste komunikativní a máte zkušenost z oblasti služeb (práce s lidmi).
    • Dokážete zachovat chladnou hlavu ve stresových situacích a při řešení problémů.
    • Máte analytické uvažování a základní znalost MS Office.
    • Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni.
    • Výhodou je ruský a/nebo německý jazyk, ŘP sk. B, vyšší znalost MS Office.

    MŮŽETE SE TĚŠIT NA:

    • Různorodou práci, profesní i osobní rozvoj.
    • Zázemí a stabilitu v nejmezinárodnější společnosti na světě.
    • Zaměstnanecké slevy na přepravu zásilek, sport a nákupy.
    • Příspěvek na obědy a jazykové kurzy, prodejní odměny a mnoho dalšího.
      Těšíme se na Váš životopis i motivační dopis.

    Poznejte tým DHL Express

    Tento obsah je zablokovaný
    • Añadir a favoritos
    • Compartir en Twitter
    • Compartir en Facebook
    • Compartir en LinkedIn