Continental

  • Automovilístico
  • Adršpach, Brandýs Nad Labem-Stará Boleslav, Frenštát Pod Radhoštěm, Horšovský Týn, Jičín, Ostrava, Otrokovice, Trutnov
  • Visitar la web
Continental
Continental
Continental

Nejnovější nabídky práce

V tuto chvíli tu nejsou žádné nabídky, zkuste to znovu za pár dní!

Continental

Pro maminku dvou dětí, jako jsem já, je flexibilní pracovní doba obrovskou výhodou.

Gabriela Anselmi, Specialista projektové kvality

Continental
Continental
Continental
Continental
Continental

Díky flexibilitě se zvládám věnovat i trénování klientů ve fitku a testování motorek.

Pavel Cieslar, Strojní inženýr

Continental
Continental
Continental
Continental
Continental
Continental
Continental
Continental
Continental

Když tě práce baví, něco jako pracovní doba přestane existovat.

Jan Šacl, Systémový inženýr

Sledovat!

Tvoří budoucnost

Součástí většiny výrobních závodů Continentalu jsou výzkumná a vývojová centra, kde vymýšlí a uvádí v život nová řešení. Jejich inovace se točí kolem automatizované jízdy, elektrické mobility, konektivity či digitalizace. Jsou také hrdí na to, že ostravské R&D centrum se řadí k největším vývojovým lokacím celého koncernu. Zaměřují se zde na vývoj teplotních, hladinových, tlakových, průtokových a mechatronických senzorů za účelem snižování emisí do ovzduší nebo zvyšování účinnosti spalovacích motorů. Najdete mezi nimi šikovné konstruktéry, vývojáře i test inženýry hardwaru a softwaru, systémové inženýry či projektové manažery. Disponují moderními vývojovými laboratořemi s nejnovějšími technologiemi, mezi něž patří například 3D scanner, světelné mikroskopy, počítačová tomografie, kalibrační vysokoteplotní stanice do 1 150°C, stanice pro měření odezvy změny teploty, zařízení ke zkouškám elektromagnetické kompatibility (EMC) a další.

Conti a studenti

Podporují studenty vysokých škol, kteří mají možnost si díky brigádám a placeným stážím vyzkoušet práci na reálných projektech. Stává se, že několik z nich vycestuje i do zahraničí. Tím jejich aktivity na podporu studentů nekončí, v rámci ostravských Conti Students Day pravidelně otvírají své laboratoře a kanceláře, aby vysokoškoláci mohli poznat Continental zblízka. A vyzkoušet si i různá měření nebo praktická testování. A aby toho nebylo málo, na Vysoké škole báňské vznikl nový obor Senzory v automobilovém průmyslu, na kterém přednáší i zaměstnanci Continentalu.

Diverzita je jim vlastní

Diverzita je pro Continental důležitá. Zastávají názor, že čím rozmanitější skupiny pracovníků jsou, tím lépe se jim daří dojít k originálnějším řešením. Sledují proto pravidelně zastoupení různých věkových i etnických skupin. Jelikož spolupracují s kolegy, zákazníky a dodavateli napříč světadíly, pořádají pravidelně školení Intercultural trainingy. Na nich přednáší lidé, kteří mají s danou zemí zkušenosti, a vysvětlí tak všechny důležité kulturní rozdíly.

Vložit profil na své webové stránky