Česká pošta

Česká pošta

Zdeněk se přidal do poštovní rodiny v roce 2016 a s sebou si přinesl spoustu zkušeností z České pojišťovny. Aktuálně se stará o 4 týmy (celkem 60 zaměstnanců), které neustále pracují na rozvoji lidských zdrojů po všech stránkách. Ať už se jedná o velké náborové, vzdělávací nebo další HR projekty, Zdeněk a jeho týmy si s nimi vždy poradí.

Hanka pracuje u České pošty od roku 2017, začínala jako specialistka prodeje finančních produktů od ČSOB. Když došlo ke spojení České pošty a ČEZ, tak neváhala a rozhodla se stát jedním z prvních specialistů prodeje energií právě od ČEZ. Spojení těchto dvou silných firem nejen v ní, ale i v klientech budí důvěru a je ráda, že je může společně se svým týmem zastupovat a poskytovat jim ty nejlepší služby v oblasti energií.

Její tým se skládá ze 3 fajn kolegyň, které mají rády svou práci, ve které je pro ně klient na prvním místě, ale také zábavu. Vzájemně se vzdělávají a jsou si oporou. Jsou prostě skvěle sehraný tým, a tak to má být! Navíc má Hanka práci hned „za rohem“, takže neztrácí čas dojížděním, a to na své práci oceňuje.

Jana je na České poště jako doma, pracuje tu již od roku 1987, kdy skončila střední poštovní školu. Pošta je prostě její srdeční záležitost a především tým pobočky v Novém Bydžově, kde se s ní můžete potkat.

Má ráda práci s lidmi a i díky tomu patří mezi nejšikovnější finanční experty. Její kolegové se na ni vždy rádi obrací o radu nebo pomoc, protože její dlouholeté zkušenosti jsou k nezaplacení.

Začínala totiž na balíkové a listovní přepážce, ale díky své píli a chuti se dále vzdělávat, se vypracovala až na finančního experta produktů skupiny ČSOB. Tato pozice jí přináší nejen radost z pomoci klientům a kolegům, ale také možnost si kromě výplaty odnést i zajímavé ceny z programu Bodovka nebo Extra liga. Jak nám Jana během natáčení prozradila, vyrazila takto již k moři nebo vyhrála iPhone.

O společnosti

Česká pošta už dávno nejsou jen listonoši, kteří doručují dobré zprávy nebo důležitá psaní, její hlavní poslání však zůstává: spojit každý kout naší země a poskytovat základní poštovní služby i na místech, kam se konkurence neodváží.

Díky tomu mohou klienti České pošty odesílat a vyzvedávat zásilky všeho druhu, využívat služeb eGovermentu, zařídit si kvalifikovaný certifikát nebo výhodné bankovní služby.

Jednoduše řečeno Česká pošta je největší logistickou společností v České republice s velkým přesahem. Má více než 3.800 poboček, dalších 2.000 výdejních míst (Balíkoven) a zaměstnává okolo 25.000 zaměstnanců, kteří udržují celou zemi v pohybu - ať se děje cokoliv.

Koho hledají

Česká pošta má otevřené dveře pro každého, kdo se ztotožňuje s jejím posláním, dokáže táhnout za jeden provaz a chce za sebou vidět výsledky své práce.

Uplatnění zde najdou odborníci na logistiku, obchod, IT, právo, finance nebo HR. Zajímavé pracovní příležitosti nabízí také studentům, maminkám na mateřské dovolené i seniorům, a to formou flexibilních brigád během letních prázdnin a vánočního provozu.

Co je dobré vědět

Česká pošta se hrdě hlásí k Cílům udržitelného rozvoje OSN a tam, kde to je v jejích silách, se snaží naplňovat a rozvíjet všech 17 cílů programu pro lepší svět do roku 2030. Její zaměstnanci tak mohou využít např. dnů zdraví, rozvojových kurzů, které podporují jejich růst, nebo se spolehnout na stabilitu a otevřené jednání.

Vložit profil na své webové stránky