Este puesto ya no está disponible.

Trainee - Podpora pro rozvoj pobočkové sítě

Tiempo parcial
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Česká pošta
Česká pošta

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Trainee program propojuje VŠ studenty s Českou poštou po celé České republice.
Aktuálně hledáme Trainees do týmu v Praze. I ty se do Trainee programu můžeš zapojit!

Co tě v rámci našeho Trainee programu čeká?

  • Práce na skutečných projektech pod dohledem zkušených mentorů (buddies), od kterých získáš cenné zkušenosti z oboru.
  • Možnost podílet se na změnách procesů a postupů celé společnosti.
  • V rámci práce se seznámíš s fungováním Pobočkové sítě ve zvoleném regionu.
  • Své teoretické znalosti zažiješ v praxi.

Co budeš mít na starosti?

  • Zapojíš se do projektů zaměřených na digitalizaci fungování pobočkové sítě.
  • Budeš se podílet na úpravách a zlepšení aplikace APOST, na které fungují všechny naše pobočky.
  • Také budeš spolupracovat na rozvoji služby Czech POINT.

Jaký bys měl být?

  • Jsi student a máš za sebou alespoň 2 úspěšně ukončené roky studia VŠ (ideálně ekonomický obor).
  • Máš chuť podílet se na změnách.
  • Chceš se učit a poznávat nové věci.
  • Jsi velmi dobrý v komunikaci, máš nápady, nadšení a organizační schopnosti.
  • Výhodu máš, pokud se lehce zajímáš také o personalistiku.
  • Představujeme si, že budeš "parťákem" svého mentora – buddyho.

Co u nás získáš?

  • Práci na částečný úvazek s možností úpravy pracovní doby dle tvého studia (ideálně však 2 dny v týdnu).
  • Budeš součástí skvělého týmu Trainees z celé České republiky, kteří u nás pracují na zajímavých projekt napříč celou Českou poštou a pravidelně potkávají.
  • Zkušeného mentora – buddyho.
  • Zajímavé finanční ohodnocení.
  • Rozvojové kurzy společně s dalšími Trainees.
  • Možnost spolupráce na tvé bakalářské nebo diplomové práci.
  • Po skončení studia se můžeme domluvit na další spolupráci.
  • Spoustu zkušeností u jedné z největších logistických společnosti v ČR.

Zaujal tě náš Trainee program? Neváhej se mi ozvat!

V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup České pošty, s.p. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

¿Quieres saber más?