Marketing Coordinator
Capexus

Capexus

  • Tiempo parcial
  • Fecha de inicio:
  • Nuselská, Prague, 14000
  • Teletrabajo a tiempo partial
  • Formación: Diplomatura
  • Experiencia: > 1 año

La empresa

Capexus

Capexus

  • Planificación/Diseño, Construcción/Obras públicas, Inmobiliario comercial
  • Entre 50 y 250 empleados

La oferta

¡El puesto ya ha sido cubierto!

Poznáte je?

Za více než 10 let na trhu změnila společnost CAPEXUS pracovní prostředí pro více než 400 společností od malých startupů po velké korporace. Navrhuje a vytváří jedinečné kancelářské interiéry, které myslí nejen na moderní design, ale také na funkčnost, zdraví zaměstnanců a udržitelnost. O projekty v České republice se stará více než 100 specialistů z odvětví architektury, realizace, projektového řízení či workplace consultancy.

Přidejte se k misi měnit pracovní prostředí k lepšímu. CAPEXUS jde příkladem a ví, jak důležité je se do práce těšit. Proto funguje jako jeden tým. Zaměstnanci společně rostou a umí podporovat nejen sebe navzájem, ale i řadu dobročinných projektů. Firma je členem asociace Studio Alliance a na konci roku 2021 se spojila s ČEZ ESCO. Už nyní tak ví, že ji čekají další zajímavé výzvy. A vy můžete být u toho.

Capexus
Chcete se dozvědět více o Capexus?Firemní kultura, týmy, nabídky práce... Pojďme se do ní ponořit!
Navštivte profil

Popis pozice

Co budeš dělat Ty?

  • úzce spolupracovat s marketingovými specialisty
  • propagace společnosti CAPEXUS napříč offline i online marketingovými kanály
  • spravovat web a sociální sítě, vytvářet obsah pro sociální sítě
  • zajišťovat marketingové a prezentační předměty
  • zpracovávat firemní interní newslettery
  • připravovat firemní prezentace a případové studie
  • spravovat CRM databázi
  • podporovat marketingový tým
  • realizovat ad-hoc úkoly

Co v CAPEXu získáš?

  • zaměstnání v silné a stabilní společnosti s dlouhodobou perspektivou
  • práci na částečný úvazek
  • neformální atmosféru a přátelské prostředí
  • základní plat + pravidelné bonusy
  • 25 dní dovolené při plném úvazku
  • po 4 odpracovaných letech jednorázově měsíc volna navíc
  • narozeninové volno
  • 3x sick day
  • 2x týdně možnost práce z domova
  • vzdělávání v oboru, jazykové kurzy
  • dotovanou MultiSport kartu
  • teambuildingy a grilovačky na terase (nudit se u nás nebudeš!)
  • jóga, masér a ovoce na pracovišti

Požadavky na pozici

Co by Ti nemělo chybět?

  • vhodné pro absolventy či studenty posledního ročníku VŠ
  • zájem o architekturu, design a stavebnictví
  • výborná znalost češtiny slovem i písmem
  • výborná znalost internetového prostředí
  • velmi dobrá znalost práce na PC – MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • zkušenost se správou sociálních sítí Facebook, LinkedIn, Instagram
  • otevřenost, cílevědomost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost a časová flexibilita
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • znalost anglického jazyka alespoň na úrovni B1

Co může být výhodou?

  • zkušenost s editací webu v CMS systému (př. Solid Pixels nebo Wordpress)
  • zkušenost s Pinterestem
  • zkušenost s PPC, SEO, Google Analytics a Mailchimpem
  • nástup možný ihned

Proces náboru

Pokud Tě výše uvedená pracovní nabídka zaujala, zašli svůj strukturovaný životopis a průvodní dopis. V případě kladného posouzení Tvé nabídky budeš pozván/a k osobnímu pohovoru.

Capexus

Capexus

¿Te interesa esta oferta?

  • Compartir en LinkedIn
  • Compartir en Facebook
  • Compartir en Twitter