Este puesto ya no está disponible.

Regionální Koordinátor/ka promotérského týmu - Jihomoravský a Zlínský kraj

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Fecha de inicio: 31 de octubre de 2021
Unos días en casa

British American Tobacco

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Do marketingového týmu, který se specializuje na promotion tabákových a nikotinových výrobků hledáme nového kolegu/kolegyni. Pozice je vhodná pro uchazeče, kteří chtějí rozvíjet svoji kariéru v mezinárodní firmě, která ale disponuje „rodinnou“ atmosférou a pohodovým pracovním prostředím. Stanete se tak součástí marketingové kampaně pro unikátní a inovativní produkt v oblasti tabákových výrobků a budete se podílet na jeho úspěchu.

Regionální Koordinátor/ka promotérského týmu:

  • Úkolem této role je vést a rozvíjet tým o cca 20 - 25 lidech v daném regionu
  • Regionální koordinátor/ka bude v každodenním kontaktu s agenturou, marketingovým a obchodním týmem

Co budeš dělat:

  • Koordinovat a dohlížet na tým cca 20 hostesek a promotérů z daného regionu
  • Účastnit se výběru uchazečů o pozici hosteska/promotér ve spolupráci s agenturou
  • Coaching a trénink týmu před a během kampaně
  • Kontrola týmu během kampaně
  • Tvorba a zajišťování obsazenosti naplánovaných promo-dní (tourplanu)
  • Řídit a zlepšovat výsledky daného týmu a nést za ně plnou zodopovědnost

Co nabízíme:

  • Nástup možný ihned
  • 5 týdnů dovolené
  • Měsíční bonusy nad rámec standardního měsíčního platu
  • Příspěvek na stravování
  • Auto i pro osobní užití
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti

Requisitos

  • Silné organizační schopnosti
  • Zkušenosti s vedením alespoň malého týmu
  • Flexibilní časové možnosti na úrovní plného pracovního úvazku
  • Dynamický a proaktivní přístup k novým projektům a zadáním
  • Výborné komunikační dovednosti a povahu týmového hráče
  • Schopnost přízpůsobit se měnícímu se prostředí a nebojí se výzev
  • Smysl pro řád a dodržování nastavených termínů
  • Pokročilé PC schopnosti – MS Word, Excel, Powerpoint
  • Pozitivní vztah k řízení a cestování, řidičský průkaz skupiny B

¿Quieres saber más?