Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Obchodní zástupce výdejních míst a Z-BOXů (část Prahy a severozápad Čech)

Sumár práce
Zmluva na dobu neurčitú
Praha - Sever
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku
Zručnosti & odborná znalosť
Excel

Zásilkovna
Zásilkovna

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Společnost Zásilkovna roste a s ní i náš tým obchodních zástupců - specialistů na akvizici. Z tohoto důvodu hledáme novou posilu na pozici Obchodní zástupce výdejních míst a Z-BOXů (Ž /M) - část Prahy a severozápad Čech. Na této pozici budeš zodpovídat za rozvoj nových obchodních příležitostí ve svěřeném regionu. Staneš se součástí velké, úspěšné a dynamické společnosti, která je ve svém oboru jedničkou na trhu!

Náplň práce:

  • akvizice nových obchodních příležitostí - tj. míst vhodných k umístění Z-BOXu + nových kamenných výdejních míst (poboček Zásilkovny)
  • odpovědnost za dostatečnou kvalitu a kapacitu výdejních míst a Z-BOXů ve svěřeném regionu
  • pravidelné zpracování nabídek na spolupráci
  • zodpovědnost za řádné, včasné a kompletní zprovoznění Z-BOXů
  • administrativní činnost spojená s vykonáváním dané pozice

Požadujeme:

  • zkušenosti na obdobné obchodní pozici (akviziční typ obchodníka)
  • dobré vyjednávací schopnosti
  • uživatelská znalost MS Office (zejména Excel a Word)
  • ukončené SŠ vzdělání
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • Nabízíme:
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sickdays
  • stravenky v hodnotě 130 Kč/den, které plně hradíme
  • služební automobil i pro soukromé účely
  • Cafeterie
  • možnost Multisport karty
  • využití služeb Zásilkovny pro soukromé účely
  • vzdělávací programy / školení
  • flexibilní rozvržení pracovní doby
  • nástup možný ihned

Zaujali jsme Tě? Pošli nám svůj životopis! Když budeme mít pocit, že se Ti u nás bude líbit, setkáme se osobně.

Preferované skúsenosti

Vyjednávací schopnosti, akvizice

Náborový proces

Tříkolové výběrové řízení

Chcete sa dozvedieť viac?