Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Hledáme talenty se schopností matematického modelování. Přidej se k nám a podílej se na řízení finančních rizik

Sumár práce
Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku
Zručnosti & odborná znalosť
Sql

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Jsme tým zabývající se monitoringem a analýzami finančních rizik. Optimalizujeme strategie banky a minimalizujeme rizika, jak jen to jde. Nyní do našeho týmu hledáme šikovného kolegu/šikovnou kolegyni na pozici Specialisty/tky modelování finančních rizik. Máš po vysoké škole a hledáš plný úvazek? Zvládáš finanční modelování a zajímá tě Risk management? Pak jsi to možná právě ty. :)

Co tě jako specialistu/tku čeká?

  • Samostatná komplexní činnosti v oblasti modelování finančních rizik včetně analýz, implementace a vývoje nových produktů
  • Spolupráce na strategických projektech v rámci skupiny UniCredit, kam budeš přinášet podněty za UCB CZ/SK
  • Spolupráce s ostatními útvary banky na zlepšování interních procesů
  • Vytváření pravidelných výkazů

Jak si tě představujeme?

  • Máš zkušenost s matematickým modelováním
  • Umíš dobře anglicky (bez problému se domluvíš)
  • Umíš využívat analytické nástroje (ideálně SQL, R-studio apod.)
  • Máš chuť a nadšení posouvat sebe i ostatní dál
  • Výhodou je zkušenost v obdobné roli v oblasti řízení rizik, treasury nebo asset/liabilities managementu

Co nabízíme?

  • Možnost růst dále v rámci Risk managementu i celé banky
  • Zahraniční pracovní zkušenost v rámci skupiny UniCredit, pokud budeš mít zájem
  • Možnost dělit práci mezi kancelář na Brumlovce a domov
  • Víme, že po práci je třeba i odpočívat, a proto našim zaměstnancům poskytujeme 5 týdnů dovolené, volno v den narozenin a nebojíme se ani sick days
  • Možnost využít zvýhodněné produkty banky a slevy u firemních partnerů
  • Příspěvek na stravování a 20 000 flexi bodů ročně, které budeš moci využít na celou škálu benefitů (kulturní či sportovní aktivity, jazykové kurzy, příspěvek na dovolenou/cestování, zdraví, relaxaci, masáže, lázeňské pobyty)

Chcete sa dozvedieť viac?