Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Specialista reportingu do ČNB za oblast úvěrů

Sumár práce
Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku
Zručnosti & odborná znalosť
Excel
Sql

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Silná evropská banka UniCredit Bank hledá pro svůj pražský tým Data Office talentované zaměstnance na plný úvazek na pozici Specialista reportingu do ČNB za oblast úvěrů.

Co bude náplní práce?

Reporting úvěrů a veškerých souvisejících dat do České Národní Banky:

  • Analýzy datových zdrojů pro účely reportingu regulátorovi, případně holdingu.
  • Gapové analýzy interfaceů propojujících primární datové zdroje a DWH
  • Zapojení do skupinových projektů souvisejících s nastavením a vylepšením datových toků pro AnaCredit.
  • Sledování datové kvality, její reporting a spolupráci na nápravných opatření vedoucích ke zlepšení datové kvality.

Proč pracovat právě pro nás?

  • Skvělá příležitost získat zkušenost v mezinárodní korporaci.
  • Příležitost k získání zkušeností v oblasti zpracování a analýzy dat
  • Začlenění do soudržného týmu s týmovým duchem a dynamickým nábojem.
  • Příležitost následného uplatnění v rámci banky a kariérního posunu.

Co požadujeme?

  • Analytické myšlení.
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, proaktivní přístup.
  • Chuť učit se.
  • Pokročilá znalost MS Excel.
  • Aktivní znalost anglického jazyka.
  • Znalost problematiky AnaCreditu či regulatory reportingu výhodou.
  • Znalost SQL výhodou.

Co nabízíme?

  • Narozeninové volno, sick days, 5 týdnů dovolené
  • Zaměstnavatelem plně hrazené stravenky ve výši 145 Kč za odpracovaný den
  • Fixní mzdu + možnost přivydělat si zajímavou částku na provizích
  • Možnost zřídit si Multisport kartu
  • 20 000+ benefit bodů, které můžete uplatnit na sport, kulturu, vzdělání, masáže, výlety, zdravotnické pomůcky a léky, kino, vstupenky a jiné aktivity dle vašeho výběru. Čím déle s námi budete, tím více bodů získáte.
  • Postaráme se i o váš rozvoj pomocí mentoringových programů nebo programů pro talenty a budoucí manažery.
  • V období Vánoc nás čeká Vánoční večírek, v průběhu roku pořádáme sportovní hry a spolu s týmem na pobočce můžete kdykoliv zajít na pivo nebo vyjet na teambuilding. Možnost vydělat si zajímavou finanční částku na provizích

Chcete sa dozvedieť viac?

Tieto pracovné ponuky by vás mohli zaujímať!

Tieto spoločnosti tiež prijímajú pracovníkov na pozíciu "{profesia}".