Táto pozícia už nie je k dispozícii.

LINUX Kernel Driver Vývojář – Praha

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Siemens
Siemens

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Siemens Advanta je interní R&D centrum společnosti Siemens, které se zaměřuje na produktový vývoj zahrnující vývoj firmware, software, vývoj hardware, mechanický design a testování nové generace automatizačních zařízení a platforem v rámci konceptu Industry 4.0.

Pojďte s námi spolupracovat na vývoji produktů pro průmyslovou automatizaci. Aktuálně hledáme vývojáře se znalostí jazyka C, který by se připojil k našemu týmu a spolupracoval s námi na vývoji a údržbě ovladačů do Linux jádra pro zařízení typu PCI/PCIe. Tyto PCI/PCIe zařízení se používají ke komunikaci s průmyslovým světem přes komunikační protokol zvaný PROFINET, který běží na fyzickém rozhraní Ethernet.

Vaší zodpovědností bude integrovat vyvinuté ovladače do společné platformy zkráceně nazývané PLAT. Tato platforma obohacuje interně vyvíjený komunikační stack pro PROFINET o kompletní uživatelské rozhraní a přidává podporu pro různé operační systémy a hardwarová řešení.

Tvým úkolem bude:

  • návrh, implementace a údržba ovladačů jádra pro PCI/PCIe zařízení
  • analýza problémů, identifikace úzkých hrdel a návrh nových řešení
  • přicházet s nápady, jak zlepšit stávající systém
  • podílet se na code review procesu
  • spolupráce s ostatními vývojáři při vývoji komplexních vzájemně závislých tasků a jejich integraci
  • účast na review architektury, specifikací a kódu
  • spolupráce s QA na zajištění kvalitativních požadavků produktu
  • spolupráce při psaní požadavků a dokumentace produktu
  • proaktivita na tématech, dobrá sebeorganizace a sdílení know-how

Na co se můžeš těšit:

  • signing bonus až CZK 100 000
  • relokační balíček (CZK 100,000 při stěhování ze zahraničí, CZK 50,000 při stěhování z jiného města)
  • zajímavé projekty realizované ve spolupráci se Siemens AG
  • hi-tech vybavení laboratoří
  • unikátní technologie a know-how
  • přátelská atmosféra na pracovišti, mladý kolektiv

Co oceníme:

  • dobrou verbální a psanou úroveň anglického jazyka
  • zkušenosti s vývojem ovladačů jádra pro Linux
  • velmi dobré zkušenosti s programovacím jazykem C
  • základní znalosti o vývoji embedded a real-time operačních systémů
  • znalost systémového programování pod Linux
  • zaměření na týmovou spolupráci
  • zkušenosti s GIT source code managementem

Co ti můžeme nabídnout:

  • velmi společenský tým a přátelskou atmosféru
  • možnost se posunout v technických znalostech skrze školení tvého výběru
  • technologie jako hypervisor a distribuované systémy
  • týmovou mentalitu s důrazem na inovace a experimenty
  • velkou komunitu seniorů, kteří vás budou podporovat
  • stabilní zázemí společnosti Siemens
  • práci s důrazem na kvalitu a spolehlivost
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office
  • benefity s individuálním rozpočtem až do výše CZK 48 000, který si můžeš nastavit dle svých potřeb (dalších 8 dnů dovolené, cafeteria, penzijní připojištění a další)
  • příspěvek na stravování
  • příležitost stát se akcionářem společnosti Siemens a obdržet zdarma dodatečné akcie

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na dovolenou
  • Mobilní telefon
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Firemní školka
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce
  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Dovolená více než 5 týdnů
  • Zahraniční pracovní cesty

Chcete sa dozvedieť viac?