Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Junior/Specialist/Senior Specialist HR Support Services

Zmluva na dobu neurčitú
Ostrava
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Siemens
Siemens

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Hledáte uplatnění ve stabilní a perspektivní mezinárodní společnosti?

Rádi komunikujete?

Ovládáte angličtinu a němčinu?

Máte zájem o práci v oblasti služeb zákazníkům?

Pak hledáme právě Vás!

Co by bylo náplní Vaší práce?

  • podpora zaměstnanců při práci s HR aplikacemi
  • zodpovídání dotazů uživatelů týkající se fungování HR procesů (hodnocení, nábor, rozvoj a vzdělávání zaměstnanců)
  • pomoc externím uchazečům s přihlašováním na volné pozice
  • e-mailová a telefonická komunikace v angličtině a němčině
  • analýza problémů týkající se správnosti dat, workflows, reportingu
  • vytváření školících materiálů a školení zaměstnanců
  • efektivní spolupráce v týmech v mezinárodním prostředí
  • správa uživatelů (oprávnění)

Na co se můžete těšit?

  • denní využití němčiny a angličtiny při komunikaci se zaměstnanci Siemens ze zemí EMEA a AM
  • porozumění funkčnosti HR aplikací a prohloubení znalostí v oblasti interních HR procesů
  • možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě
  • přátelskou a neformální atmosféru v týmu

Co od Vás očekáváme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • pokročilou znalost němčiny a angličtiny
  • pokročilou znalost balíčku MS Office
  • výborné komunikační dovednosti, prozákaznický přístup
  • min 1 rok zkušenosti na obdobné pozici (zákaznický servis)
  • zkušenosti s C-Ontact výhodou

A co Vám můžeme nabídnout?

  • 5 týdnů dovolené (lze zakoupit až 8 dnů volna navíc z rozpočtu na benefity)
  • flexibilní pracovní doba s pevným jádrem od 10:00-14:00 hod.
  • home office s příspěvkem 100 Kč netto/den
  • roční bonus s možností převodu do cafeterie
  • e-stravenky v hodnotě 130 Kč/den
  • MultiSport karta za zvýhodněnou cenu
  • roční rozpočet do cafeterie ve výši min. 24 000 Kč s libovolným využitím na stránkách benefit-plus (např. dovolená, jazykový kurz, kulturní a sportovní akce, atd.)
  • možnosti profesního rozvoje, nabízíme širokou nabídku kurzů a školení
  • příspěvek na životní nebo penzijní pojištění hrazený z benefitů
  • firemní mateřské školky v Praze a v Ostravě
  • příležitost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma

Více informací ke sdíleným službám GBS (Global Shared Services) naleznete zde: www.siemens.cz/gbs

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na dovolenou
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Závodní stravování
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
  • Příspěvek na vzdělání
  • Možnost občasné práce z domova
  • Firemní akce

Chcete sa dozvedieť viac?