Táto pozícia už nie je k dispozícii.

HR support - Ostrava

Zmluva na dobu neurčitú
Ostrava
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Siemens
Siemens

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Hledáme nové členy týmu, kteří by pomáhali zajišťovat implementaci nového HR systému (Workday). Budete se věnovat především zpracování personální agendy v HR informačních systémech výpomoc s implementací nového HR systému řešení uživatelských problémů budete spolupracovat s kolegy napříč společností Co od Vás očekáváme? ukončené SŠ/ VŠ vzdělání PC znalost (MS Office) přesnost, pečlivost a samostatnost podmínkou praktické zkušenosti v personální administrativě vítány komunikace v českém jazyce – znalost AJ výhodou Co Vám můžeme nabídnout? místo výkonu práce: Ostrava pracovní smlouva na dobu určitou od 1. 4. – 30. 9. 2021 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školky pro lepší skloubení pracovního a soukromého života individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění příspěvek na stravování ve formě e-stravenek možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky Organization: Global Business Services Company: Siemens, s.r.o. Experience Level: not defined Job Type: Full-time

Chcete sa dozvedieť viac?