INTEGRAČNÍ ANALYTIK/ČKA

Sumár práce
Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku
Zručnosti & odborná znalosť
Kong
Camel
Json
Kafka

Raiffeisenbank

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Do týmu Integračního vývoje hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici integračního analytika. Stávající tým architektů, vývojářů, analytiků a testerů bychom rádi doplnili o dalšího interního člena, který bude zajišťovat především návrh a analýzu integračních služeb a vedle toho bude spolu s ostatními kolegy spolupracovat na dalším rozvoji Integračních platforem v RB.

U nás je to o Vás.

Čemu se u nás budete věnovat?

  • Sběru a analýze požadavků pro systémová rozhraní.
  • Návrhu technického řešení integračních služeb poskytovaných centrální střední vrstvou (návrh struktury požadovaných rozhraní, návrh implementace, návrh orchestrace služeb).
  • Tvorbě standardizované dokumentace.
  • Konzultaci návrhu se zadavateli a s ostatními členy řešitelského týmu.
  • Koordinaci meetingů s třetími stranami.
  • Kontrole a validaci vstupů od střetích stran.
  • Poskytování součinnosti a konzultací v rámci dopadových analýz a naceňování integračních řešení.
  • Spolupráci na dalším rozvoji používaných technologií a platforem.

Pozice vám sedne, pokud:

  • Máte zkušenost s návrhem a analýzou řešení v oblasti systémové integrace.
  • Orientujete se v integračních technologiích jako jsou REST API, Kafka, ETL.
  • Dokážete popsat datové struktury prostřednictvím XSD, JSON nebo YAML.
  • Ovládáte UML a CASE nástroje (Enterprise Architect).
  • Máte aktivní znalost anglického jazyka a jste komunikativní.
  • Výhodou je znalost technologií Apache Camel, Kong API GW a orientace v bankovním prostředí.

Co benefity a další výhody? SAMOZŘEJMĚ.

  • Smlouva na dobu neurčitou již od začátku je důkaz, že to s vámi myslíme vážně.
  • Home office a flexibilní pracovní doba jsou u nás standardem. V našich kancelářích v budově City Tower si navíc užijete úžasný výhled na metropoli.
  • Kromě 5 týdnů dovolené budete mít ještě 3 extra volné dny. Další extra volno je vám k dispozici pro významné životní události. Samozřejmostí jsou extra volné dny za loajalitu či možnost 4 dnů studijního volna. Čím déle budete s námi, tím více volna budete mít.
  • Získáte kredit do benefitní peněženky, který můžete utrácet flexibilně za to, co vás těší – lítačka, stravenky, cestování, kulturu, sport a mnohé další. První rok až třetí rok dostanete 29 000 Kč, po třetím roce 36 000 Kč.
  • Výhodnější úvěr, hypotéka nebo leasing? SAMOZŘEJMĚ. Jako člen rodiny Raiffeisenbank máte výhodnější podmínky u našich vlastních i partnerských produktů a služeb.
  • Zvýhodněná karta MultiSport, výhodnější mobilní tarif nebo odměna za doporučení nové kolegyně či kolegu jsou samozřejmostí.
  • Propracované zaškolení, interní přednášky či kurzy. A pokud se třeba rozhodnete studovat vysokou školu, máte nárok na několik dnů studijního volna a finanční příspěvek.
  • Kariérní růst pro nás není prázdná fráze. V Raiffce rádi dáváme našim lidem šanci růst, takže téměř všechny manažerské pozice obsazujeme interně. I vy můžete svou pracovní pozici měnit a najít si tu, která vám nejlépe vyhovuje.
  • Benefity jsou skvělé, ale interní průzkumy dokazují, že naši lidé nejvíc oceňují neformální vztahy. 90 % zaměstnanců si pochvaluje dobrou spolupráci v týmech, 94 % kolegů pak respekt ze strany manažera. Ctíme kulturu důvěry a férového prostředí, ve kterém se lidé nebojí říkat svůj názor a mluvit o chybách. V takovém prostředí je přece radost pracovat.

Více se o nás můžete dozvědět i na našem profilu na www.atmoskop.cz

Chcete sa dozvedieť viac?

Tieto pracovné ponuky by vás mohli zaujímať!

Tieto spoločnosti tiež prijímajú pracovníkov na pozíciu "{profesia}".