Raiffeisenbank

BANKOVNÍ PORADCE S PRAXÍ - Brno, Česká

  • Zmluva na dobu neurčitú
  • Brno

Spoločnosť

    Pracovná ponuka

    • Brno

    Táto pozícia bola obsadená!

    IT oddělení v Raiffce tvoří téměř 400 zaměstnanců. A to už je panečku slušná „firma ve firmě“. Na svém písečku si ale tady nehrají. Čím dál více služeb se přesouvá do online prostředí a to vyžaduje úzkou spolupráci se všemi týmy napříč bankou. Každý rok vypouští šest velkých releasů, k tomu řeší další menší i větší projekty a pomáhají Raiffce růst.

    Popis pozice

    Chápeme, že peníze našich klientů nejsou zadarmo. Proto se o ně a jejich finance staráme s respektem. Rádi byste svůj čas strávili v práci, která má smysl? Pro naši pobočku v ul. Česká hledáme nového kolegu/novou kolegyni na pozici Bankovního poradce. S klienty konzultuje jejich individuální potřeby a nabízí jen ty produkty, které klient opravdu potřebuje.

    Co vás čeká?

    • Péče o naše klienty. Budete spravovat servisní požadavky klientů, kteří sami na pobočku přijdou. Spravovat ale budete také své vlastní klienteské portfolio.
    • Budování vztahů a partnerství s klienty při osobních schůzkách na pobočce i po telefonu.
    • Poskytování poradenství, nabídce a prodeji bankovních produktů s ohledem na potřeby klienta.
    • Čeká na vás dobře sestavená nabídka produktů zejména v oblasti investic, pojištění a úvěrů.
    • Rozšíříme vaše znalosti a získáte další certifikace.

    Na co se můžete těšit?

    • Možnost výrazně ovlivnit výši výdělku. Při plnění plánu na 100% si na měsíčních bonusech k fixní mzdě vyděláte 9.000 Kč, ale strop je až na 18.000 Kč.
    • Otevřenost, týmovost a neformální vztahy. Naše kultura stojí právě ně těchto pilířích. Mrkněte na #zivotvraiffce a na www.atmoskop.cz.
    • Příležitost se kariérně posouvat. Většina našich specialistů a ředitelů u nás začínalo právě na této pozici.
    • A mnoho dalšího navíc:
      • 25 dnů dovolené a s léty strávenými v Raiffce počet dní dovolené narůstá
      • 4 dny volna bez udání důvodu
      • Při nástupu 14.000 a po prvním roce 27.000 Kč v Cafeterii, které můžete využít na kulturu, vzdělávání se, dovolenou či cokoliv jiného
      • Zvýhodněné bankovní produkty
      • Slevy u partnerský společností, např. Premier Cinema, O2, Čedok, ČD

    Bez čeho se neobejdete?

    • Zkušenost s prodejem bankovních či finančních produktů (zejména investic).
    • Máte chuť obchodovat a svůj obchodní um i dále zlepšovat.
    • Je vám dobře v denním kontaktu s lidmi a nebojíte se být v komunikaci proaktivní.
    • V digi prostředí jste jako ryba ve vodě a potěší vás učit klienty pracovat s naší mobilní aplikací.
    • Doma máte minimálně maturitní vysvědčení, které je podmínkou pro absolvování certifikací u ČNB.

    Zaujala vás naše nabídka? Pošlete nám vaše CV.

    Přidejte se k týmu, který vás bude inspirovat na cestě k úspěchu a smysluplné práci. Ukažte nám svůj zápal, protože u nás je to o vás!

    Těšíme se na Vás!

    Benefits

    • Bonusy/prémie
    • Mobilní telefon
    • Sleva na firemní výrobky/služby
    • Notebook
    • Stravenky/příspěvek na stravování
    • Dovolená 5 týdnů
    • Vzdělávací kurzy, školení
    • Kafetérie
    • Firemní školka
    • Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
    • Zdravotní volno/sickdays
    • Firemní akce

    Poznejte tým Raiffeisenbank

    Tento obsah je zablokovaný
    • Pridať medzi obľúbené
    • Zdieľať na Twitteri
    • Zdieľať na Facebooku
    • Zdieľať na LinkedIn