EHS koordinátor

Zmluva na dobu neurčitú
Hněvotín
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

Orkla
Orkla

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Náplň práce

· Školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO

· Analýza a hodnocení rizik, šetření příčin pracovních úrazů

· Zajištění chodu odpadového hospodářství, evidence a výkaznictví

· Zodpovědnost za roční hlášení ISPOP

Požadujeme

· Znalost legislativy v oblasti BOZP, PO

· Odpovědnost za zabezpečení BOZP, PO a udržování příslušné dokumentace

· Minimálně SŠ vzdělání

· Znalost AJ výhodou

· Řidičský průkaz sk. B

· Velmi dobrá znalost MS Office (excel, word)

· Aktivní, zodpovědný a precizní přístup k řešení úkolů

· Ochota učit se novým věcem, samostatnost, flexibilita

· Vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

· Zázemí úspěšné potravinářské firmy

· Perspektivní a stabilní zaměstnání

· Práci na plný úvazek, rovnoměrná denní pracovní doba

· Možnost seberealizace

· Firemní benefity: dodatková dovolená, příspěvek na penzijní fond, závodní stravování, cafeterie, splnění měsíčního fondu, pitný režim zdarma

Benefits

  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Kafetérie
  • Firemní akce
  • Individuální rozvržení pracovní doby

Chcete sa dozvedieť viac?