Koordinátor/ka engagementu (marketing, komunikace, práce s daty)

Sumár práce
Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Niekoľko dní doma
Zručnosti & odborná znalosť
Kreativita

OBRAZ - Obránci zvířat, z. s.

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Boj za lepší svět pro zvířata je běh na dlouhou trať. Aby kampaně mohly být úspěšné a dosahovat reálných změn, je potřeba do nich zapojit velké množství lidí a také budovat silné profesionální organizace. Pokud chcete být součástí změny a máte vášeň pro marketing, komunikaci a práci s daty, máme pro vás skvělou příležitost. Hledáme koordinátora/koordinátorku engagementu, který/která bude klíčovým článkem v našem týmu Obránců zvířat.

Náplň práce (se zaškolením a podporou externího konzultanta)

  • Spolupráce s koordinátory projektů napříč organizací

  • Dohled nad propojováním projektů v souladu s vizí růstu organizace

  • Definování KPIs, jejich vyhodnocování a reporting

  • Navrhování, sledování a optimalizace konverzních nástrojů (weby, e-maily, sociální sítě, CRM)

Preferované skúsenosti

Požadavky

  • Základní vhled do marketingu a KPIs

  • Průbojnost, asertivita, cílevědomost

  • Analytické myšlení, schopnost práce s daty

  • Kreativita

  • Samostatnost, zodpovědnost a dobrý time management

  • Zájem o práva zvířat a kampaně

  • Pozitivní vztah k fundraisingu

  • Komunikativní angličtina

Náborový proces

Nabízíme

  • Podporu profesionálního konzultanta, možnost osobního a pracovního růstu

  • Jedinečnou a smysluplnou práci v týmu super lidí zapálených pro ochranu zvířat

  • Práci na plný úvazek (v případě mimořádné společnosti možný i částečný úvazek)

  • Zázemí pražské kanceláře, i částečnou možnost home office – není potřeba bydlet v Praze a do kanceláře docházet denně, ale rádi se v týmu scházíme osobně

  • Dotovanou Multisport kartu za 500 Kč měsíčně, dobrou kávu v kanceláři

  • Nástupní mzda: 37 000 Kč + cca. 2200 Kč příspěvek na straování + navýšení dle mzdové politiky organizace (v případě mimořádné spokojenosti možnost jiného nastavení spolupráce na IČO dle vzájemné domluvy)

V případě zájmu o spolupráci se nám prosím přiložte:

  1. své CV

  2. stručnou analýzu webu Rychlokurata.cz z pohledu engagementu - identifikace 5-10 prvků, které mají význam pro lead generation (resp. lead conversion), a jejich krátké zhodnocení.

  3. volitelně video, ve kterém se představíte a během maximálně jedné minuty vysvětlíte, proč bychom zrovna Vás měli pozvat na pohovor

Pokud čtete tuto větu, znamená to, že inzerát je stále aktuální a Vaši přihlášku posoudíme, pokud nám ji pošlete do 2 dnů. (Pokud potřebujete víc času, volejte 776 053 932.)

Nekompletní přihlášky bohužel nebudeme posuzovat.

Chcete sa dozvedieť viac?