Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Strojvedoucí v regionální dopravě

Sumár práce
Zmluva na dobu neurčitú
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku
Zručnosti & odborná znalosť
Disciplína

Leo Express
Leo Express

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Pro náš provoz na Orlicku hledáme strojvedoucí s licencí na motorovou trakci. Chceš se podílet na rozvoji mladé firmy, která se snaží neustále přicházet s novými nápady na poli veřejné dopravy? Rádi Ti nabídneme sedadlo na stanovišti strojvedoucího v našich motorových jednotkách Alstom Lint!

Náplň práce:

  • Samostatná zodpovědná práce “kapitána” vlaku.

  • Řízení, obsluha a provozní prohlídky drážních vozidel.

  • Organizace přípravy vlaku, obratových úkonů a práce posádky vlaku.

Co Ti můžeme nabídnout?

  • Náborový příspěvek 25 tis. Kč po uplynutí zkušební doby + 25 tis. Kč po půl roce.

  • Pohodlné pracovní prostředí spolehlivých motorových jednotek Alstom Lint.

  • S předstihem plánované, turnusově organizované směny.

  • Pojištění odpovědnosti zaměstnance, tzv. pojistku na blbost.

  • 5 týdnů dovolené.

  • Možnost dalšího růstu v technicko-provozních pozicích.

  • Firemní benefity, jako např. kredity na cestování našimi vlaky a autobusy či příspěvek na penzijní připojištění.

Preferované skúsenosti

Jaké máme požadavky?

  • Platná licence strojvedoucího na motorovou trakci.

  • Praxe strojvedoucího výhodou.

  • Zodpovědnost, samostatnost, disciplinovanost.

  • Aktivní osobní přístup k dosažení společného cíle – spokojeného cestujícího.

Chcete sa dozvedieť viac?