Táto pozícia už nie je k dispozícii.

DevOps Engineer

Zmluva na dobu neurčitú
Bratislava
Plat: ≥ 3K € za mesiac
Úplne vzdialený
skúsenosti: > 3 roky
Vzdelanie: Maturita

Itera Slovakia

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Premýšlaš nad zmenou a máš skúsenosti v oblasti devops, dátovej integrácie a dátovej analýzy ? Tú správnu príležitosť nájdeš práve u nás ako DevOps Engineer. Pripoj sa k 5 člennému tímu, ktorý pracuje na cloudových aplikáciách pre Nórskeho klienta.

Budeš mať príležitosť:
• Nasadzovať softvér do viacerých operačných prostredí; inštalácia a konfigurácia aplikačných prostredí
• Automatizovať, nasadzovať a robiť podporu Data ETL tasks (Extract, Transform, Load)
• Vykonávať každodennú správu viacerých operačných prostredí a riešiť vzniknuté problémy
• Podporovať rozvoj procesov a postupov pre nasadzovanie, prevádzku a údržbu
• Vzdelávať členov tímu o DevOps procesoch
• Aplikovať a vyvíjať osvedčené postupy zabezpečenia
• Analyzovať a dokumentovať neplánované výpadky, stabilizovať a riešiť prípadné nehody
• Automatizovať existujúce manuálne procesy
• Pracovať ako súčasť globálneho tímu rozmiestneného v technologických centrách vo viacerých častiach sveta
• Vykonávať analýzu incidentov, zhromažďovať zistenia a identifikovať následné akcie s cieľom vytvorenia spoľahlivejšieho produktu

Mzda sa zobrazuje informatívne. Bude dohodnutá na základe vašich skúseností a zručností.

Preferované skúsenosti

Profesionálne požiadavky:
• Viac ako 3 roky skúseností ako DevOps Engineer
• aspoň 2 roky skúseností Azure
• Skúsenosti s Data Integration, Analytics & Reporting systems support (Informatica, HP Connect-IT, Denodo atď.)
• Výborné komunikačné schopnosti a zároveň pokročilá úroveň anglického jazyka

Náborový proces

Starostlivo si posúdime každý životopis.

Všetkým Vám - ktorí sa prihlásite, odpovieme najneskôr do dvoch týždňov. Telefonicky budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá. Ostatným odpovieme e-mailom.
Ďakujeme všetkým záujemcom za záujem.

Neváhajte a pripojte sa k nám na šálku kávy :)
#ITERAMAKEADIFFERENCE

Chcete sa dozvedieť viac?