Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Specialista/ka zákaznické podpory do IT společnosti– DPČ

Zmluva na dobu určitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku

ICZ
ICZ

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Co děláme:

• Jsme k dispozici 24x7 pouze pro zaměstnance společnosti a naše externí zákazníky.
• Zodpovídáme za příjem a zpracování incidentů, požadavků a reklamací.
• Dohlížíme na plnění podmínek smluv našich zákazníku (např. response time, SLA, atd.).
• Řešíme jednoduché požadavky pro naše kolegy (First level supp.).
• Pracujeme s tiketovými a dohledovými systémy.

Koho hledáme:

• Šikovného uživatele PC, který ovládá standardní kancelářský software a chce se dále rozvíjet v oblasti IT.
• Studenta VŠ nebo někoho, kdo chce pracovat na cca 7 dní v měsíci ve 12ti hodinových směnách mimo běžnou pracovní dobu (noční, víkendy).
• Dobrého komunikátora, který ovládá i angličtinu, a to alespoň na středně pokročilé úrovni.

Na co se u nás můžete těšit:

• Váš IT rozhled získá nové perspektivy a naučíte se znalosti, které můžete využít ve Vašem profesním rozvoji
• Flexibilní měsíční plánování směn (vždy měsíc dopředu po domluvě s ostatními kolegy).
• Odpovídající finanční ohodnocení + příplatky za noční směny, svátky a víkendy.
• Příjemné pracovní prostředí (nesedíme v open space).
• Práci v mladém a přátelském kolektivu a skvělého šéfa!

Chcete sa dozvedieť viac?