Administrátor Linux pro systémy řízení letového provozu

Zmluva na dobu neurčitú
Prague
Plat: Neuvedené
Žiadna práca na diaľku
skúsenosti: > 2 roky

ICZ
ICZ

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • údržba a servis informačních systémů zaměřených na řízení letového provozu a zpracování radiolokačních informací
  • návrh řešení systému dohledu a diagnostiky
  • administrace LAN/WAN
  • podpora a údržba stávajících SW
  • spolupráce při analýze požadavků zákazníka, tvorbě specifikací a technického designu
  • implementace nových SW modulů
  • testování jednotlivých částí SW
  • instalace, diagnostika a opravy HW
  • spolupráce s projektovým týmem při implementaci produktů
  • školení zákazníků

Co očekáváme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • praxi alespoň 2 roky
  • UNIX/Linux – pokročilá znalost
  • administrace UNIX/Linux – pokročilá znalost
  • administrace LAN/WAN – pokročilá znalost
  • analytické a logické myšlení, kreativita, zodpovědnost
  • znalost programování a tvorby skriptů – výhodou
  • orientace v problematice ATM a C2 velkou výhodou
  • ochota dále se vzdělávat

Co Vám nabízíme:

  • zajímavou příležitost a prostor pro perspektivní práci s možností realizace vlastních nápadů
  • možnost podílet se na unikátních projektech
  • šanci pracovat v inspirativním kolektivu zkušených profesionálů, kteří jsou nositeli odborných certifikací
  • získání zkušeností ze zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti, s více jak 20letou historií na trhu IT, která se může pochlubit řadou významných ocenění (např. IT Projekt roku, Českých 100 nejlepších aj.)
  • flexibilní pracovní dobu a možnost občasného home office, 5 týdnů dovolené
  • den volna na dobrovolnické aktivity
  • podporu ve Vašem dalším rozvoji a vzdělávání (např. v rámci interních kurzů)
  • výběr ze široké škály benefitů podle vlastních priorit (sport, kultura, cestování, stravenkový paušál…)
  • skvělé zážitky z našich teambuildingových akcí a jiných společných aktivit

Těšíme se na Vaše CV v českém jazyce. Přidejte se k nám!

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Občerstvení na pracovišti
  • Možnost občasné práce z domova
  • Možnost delšího neplaceného volna

Chcete sa dozvedieť viac?

Tieto pracovné ponuky by vás mohli zaujímať!

Tieto spoločnosti tiež prijímajú pracovníkov na pozíciu "{profesia}".