Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Manažer produktů

Sumár práce
Zmluva na dobu neurčitú
Budweis
Plat: Neuvedené
Niekoľko dní doma
Vzdelanie: Maturita
Zručnosti & odborná znalosť
Excel
Sap

E.ON
E.ON

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

V našem týmu Správy produktového portfolia se nám uvolnilo místo pro nového kolegu nebo kolegyni na pozici Manažer produktů. Máme na starost především správu a rozvoj stávajících produktů jak pro domácnosti, tak pro B2B zákazníky. Staňte se součástí našeho týmu a přidejte se k nám v Českých Budějovicích.

Co u nás budete dělat?

  • Budete se podílet na rozvoji a správě veškeré předsmluvní a smluvní dokumentace vztahující se k produktům odběru plynu a elektřiny pro zákazníky ze segmentu HZ a B2B. Zejména se jedná o šablony nabídek a smluv, produktové listy, manuály a ostatní podklady.

  • Čeká vás spolupráce na IT projektech zaměřených na úpravy a vylepšení systémů SAP CRM.

  • Počítejte s tím, že se budete podílet na rozvoji aktuálně nabízených produktů pro HZ a B2B zákazníky a na vývoji zcela nových produktů.

  • Do vaší agendy bude také spadat pravidelné školení kolegů o novinkách a povinnostech plynoucích z úprav produktů.

  • Zároveň se budete významně podílet na nových legislativních či inovativních projektech, jako je např. sdílení či flexibilita.

Proč je fajn pracovat u E.ONu?

  • Nejspíš to zní jako klišé, ale jsme stabilní nadnárodní společnost. Nemusíte se bát, že za týden zavřeme nebo vám tři měsíce nepřijde výplata.

  • 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí.

  • Domů nebudete odcházet jen s výplatou, ale i s příjemnými benefity.

  • Při významných životních nebo jiných událostech vám dáme placené volno i nad rámec zákoníku práce.

  • Přispějeme vám na penzijní připojištění, ale taky třeba na stravování.

  • Pracovní doba je u nás pružná. Někdy je nutné pracovat o trochu déle než obvykle, jindy je zas fajn odejít dřív.

  • Můžete se u nás vzdělávat, rozvíjet své schopnosti a profesně růst, kam až to půjde.

    Work Model: Hybridní model
    Datum nástupu: dle domluvy
    Zaujala vás tato pracovní pozice a přemýšlíte, kam poslat životopis?
    Stačí kliknout na modré políčko Přihlásit se a vytvořit si online přihlášku v naší databázi. Ozveme se vám co nejdříve! Pokud máte nějaké dotazy, můžete se obrátit na: Rudolf Chudoba, tel.602 227 220

Preferované skúsenosti

Co by měl splňovat ideální kandidát?

Dokonalost k vašim vlastnostem patřit nemusí, ale bez některých kvalit se neobejdeme…

  • máte ukončené minimálně středoškolské vzdělání

  • bez problémů si rozumíte s balíkem MS Office, především MS Word a Excel budete používat na denní bázi

  • nebojíte se nových řešení a máte zájem se stále rozvíjet a vzdělávat

  • zakládáte si na pečlivosti a nebojíte se zeptat svých kolegů na detaily

  • umíte si řídit priority a včas kolegům oznámit možnosti Vašich kapacit

  • zvládáte občasný stres

Budeme nadšeni, pokud…

  • výhodou je alespoň základní povědomí o energetice

  • máte zkušenosti s fungováním obsluhy HZ a B2B zákazníků

  • již jste se setkal/a se systémem SAP CRM

Náborový proces

Stačí kliknout na modré políčko Přihlásit se a vytvořit si online přihlášku v naší databázi. Ozveme se vám co nejdříve! Pokud máte nějaké dotazy, můžete se obrátit na: Štěpánka Bartoňová tel. 703 467 657.

Chcete sa dozvedieť viac?