Táto pozícia už nie je k dispozícii.

Vývojový inženýr / Development Engineer

Sumár práce
Zmluva na dobu neurčitú
Jičín
Plat: Neuvedené
Niekoľko dní doma
Vzdelanie: 3-ročné vysokoškolské štúdium
Zručnosti & odborná znalosť
Matlab
Python

Continental Česká republika

Máte záujem o túto ponuku?

jobs.faq.title

Pozícia

Popis pracovnej ponuky

Chceš být součástí R&D týmu s velkou škálou kompetencí a spoluutvářet svoji budoucnost? Chceš se rozvíjet a učit se novým postupům? Pak určitě zkoukni náš inzerát:

Hledáme nadšeného technika, který se chce pustit do hledání nových cest ve vývoji produktů.
Tvojí náplní bude vývoj elektromechanických brzd.
Zapojíš se do optimalizace produktu pro nové zákaznické požadavky.
Budeš se aktivně podílet na tvorbě strukturovaných analýz, analytických a inženýrských modelů.
Čeká tě úzká spolupráce se simulacemi, zkušebnou a dalšími odděleními

CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT

  • tým, který Tě vždy podpoří

  • příležitost k dalšímu vzdělávání a profesnímu růstu

  • notebook

  • mobile work (práce odkudkoli v rámci ČR)

  • naše firemní benefity:

· 5 týdnů dovolené,

· finanční benefity,

· bezúročné zaměstnanecké půjčky pro potřeby bydlení

· sick days,

· příspěvek na životní nebo penzijní pojištění,

· zvýhodněné mobilní tarify pro celou rodinu,

· benefitní program Cafeteria v hodnotě 6 000 Kč na rok,

· příspěvek na jazykové kurzy v rámci Cafeterie

Preferované skúsenosti

KVALIFIKACE

  • máš vystudovanou VŠ technického směru

  • rád/a pracuješ v týmu

  • angličtina ti nedělá problémy

  • rozumíš strojní technické dokumentaci

  • jsi zapálený/á do nových metod a nástrojů

  • výhodou je znalost práce v Matlab/Simulink, Python, Minitab

  • pozice vhodná i pro absolventy

Chcete sa dozvedieť viac?