British American Tobacco

Regionální Koordinátor/ka promotérského týmu - Střední Čechy

  • Zmluva na dobu neurčitú
  • Dátum nástupu:
  • Praha
  • Možnosť pracovať čiastočne na diaľku

Spoločnosť

  • Spotřební zboží

Pracovná ponuka

  • Praha

Táto pozícia bola obsadená!

Je nás více než 55 000 talentovaných, vášnivých lidí. S různými pohledy a velkými ambicemi. Pokud jsi člověk, co má rád výzvy, inovace a nebojí se změny, přidej se k nám.
S naší národnostní a kulturní rozmanitostí, silnou značkou, talentovanými lidmi, strategií a s TEBOU vytvoříme jinou, vzrušující budoucnost. Tvůj talent nám pomůže růst ještě rychleji.
Slovo “nuda” u nás neexistuje.

Popis pozice

Do marketingového týmu, který se specializuje na promotion tabákových a nikotinových výrobků hledáme nového kolegu/kolegyni. Pozice je vhodná pro uchazeče, kteří chtějí rozvíjet svoji kariéru v mezinárodní firmě, která ale disponuje „rodinnou“ atmosférou a pohodovým pracovním prostředím. Stanete se tak součástí marketingové kampaně pro unikátní a inovativní produkt v oblasti tabákových výrobků a budete se podílet na jeho úspěchu.

Regionální Koordinátor/ka promotérského týmu:

  • Úkolem této role je vést a rozvíjet tým o cca 20 - 25 lidech v daném regionu
  • Regionální koordinátor/ka bude v každodenním kontaktu s agenturou, marketingovým a obchodním týmem

Co budeš dělat:

  • Koordinovat a dohlížet na tým cca 20 hostesek a promotérů z daného regionu
  • Účastnit se výběru uchazečů o pozici hosteska/promotér ve spolupráci s agenturou
  • Coaching a trénink týmu před a během kampaně
  • Kontrola týmu během kampaně
  • Tvorba a zajišťování obsazenosti naplánovaných promo-dní (tourplanu)
  • Řídit a zlepšovat výsledky daného týmu a nést za ně plnou zodopovědnost

Co nabízíme:

  • Nástup možný ihned
  • 5 týdnů dovolené
  • Měsíční bonusy nad rámec standardního měsíčního platu
  • Příspěvek na stravování
  • Auto i pro osobní užití
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti

Vítané zkušenosti

  • Silné organizační schopnosti
  • Zkušenosti s vedením alespoň malého týmu
  • Flexibilní časové možnosti na úrovní plného pracovního úvazku
  • Dynamický a proaktivní přístup k novým projektům a zadáním
  • Výborné komunikační dovednosti a povahu týmového hráče
  • Schopnost přízpůsobit se měnícímu se prostředí a nebojí se výzev
  • Smysl pro řád a dodržování nastavených termínů
  • Pokročilé PC schopnosti – MS Word, Excel, Powerpoint
  • Pozitivní vztah k řízení a cestování, řidičský průkaz skupiny B

Poznejte tým společnosti British American Tobacco

Tento obsah je zablokovaný

  • Praha
  • Pridať medzi obľúbené
  • Zdieľať na Twitteri
  • Zdieľať na Facebooku
  • Zdieľať na LinkedIn

Vybrali sme tieto články, ktoré by vás mohli zaujímať

Inšpirujte sa týmto výberom článkov

Tehotná na pracovnom pohovore?

Majú rekrutéri právo otázku ohľadom tehotenstva počas pohovoru položiť? Je vhodné, aby túto tému otvorili budúce mamičky?