Este puesto ya no está disponible.

Production Manager CZ

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Teletrabajo ocasional
Experiencia: > 2 años

Welcome to the Jungle

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Přidejte se k našemu mediálnímu týmu! Role Production Managera u nás ve Welcome to the Jungle je kreativní práce, kde jste v kontaktu s nejrůznějšími klienty, objevujete nové firemní kultury, kanceláře, vedete a nabíráte tým freelance kameramanů a fotografů a v neposlední řadě, řešíte celou naší videoprodukci a tvorbu jedinečných videí.

Budete členem našeho týmu a vždy se budete mít na co těšit. Čeká vás kreativní a vzrušující práce. Ukázka toho, co budete mít na starosti:

Firemní produkce

  • Zajistit, aby naši klienti byli spokojeni s celkovým procesem výroby jejich profilu - od prvních informací až po samotný produkční den, který by měl být pro klienta úžasným zážitkem.
  • Zajištění vysoké kvality produkcí.
  • Organizace všech korporátních produkcí, abychom jich zvládali co nejvíce.
  • Být aktivním členem produkčního týmu v den natáčení.
  • Rozšiřovat a pečovat o naši komunitu freelancerů, kteří vytvářejí náš content (fotografie a videa).
  • Vést postprodukční proces tak, abyste včas dodali obsah ve špičkové kvalitě.
  • Být skvělým parťákem pro našeho Content Makera Michala.
  • Úzce spolupracovat s naším Account Management týmem.
  • Poznat a navnímat potřeby nového klienta, aby vznikly top výstupy.

Všechny společnosti mají na našich webových stránkách speciální stránku, která uchazečům umožňuje představit si život a fungování dané firmy. Firemní produkce umožňují těmto společnostem sdílet vysoce kvalitní obsah (videa a obrázky), aby tak mohly lépe budovat svů Employer Brand.

Video produkce

  • Produkční příprava videí od scénáře, přes casting až po obsahové spolupráci na postprodukci různých formátů, například Job Battle, Speak Out, Instagram Reels,…
  • Castingem to nekončí - na natáčení se postaráte o to, abyste ze všech dostali to nejlepší!
  • Úzká spolupráce jak s mezinárodním týmem ve Francii, tak s naším interním týmem.
  • Vymýšlení nových, odvážných a svěžích nápadů na skvělá videa.
  • Spolupráce s různými lidmi z mediálního týmu (zejména naším Senior Editorem a Social media managerem) na budování Welcome to the Jungle v České republice a na Slovensku.

Úkolem Welcome to the Jungle jako silného kariérního média je neustále vytvářet vysoce kvalitní obsah, aby se naše komunita stále rozvíjela. Production Manager bude schopen vytvářet zábavný a inteligentní obsah, který tuto část naší činnosti silně podpoří.

Co u nás získáte

  • spousta volnosti a flexibility (nehrajeme na pracovní dobu)
  • možnost homeoffice i práce z kanceláře
  • příležitost být kreativní
  • kanceláře v centru Prahy (včetně střešní terasy)
  • cestování do zahraničí (nejčastěji do Paříže)
  • pravidelné teambuildingy se super kolegy
  • partu lidí, s nimiž můžete vyrazit na pivo
  • prostor a povzbuzení k osobnímu i profesnímu růstu
  • smysluplnou práci - každý měsíc inspirujeme desítky tisíc mladých lidí, stovkám z nich pomáháme najít vysněnou práci a tím měníme jejich životy.

Requisitos

  • Máte vynikající komunikační schopnosti
  • Minimálně 2 roky zkušeností z produkce
  • Zkušenosti z video produkce výhodou
  • Zájem o pracovní tématiku
  • Skvělé organizační schopnosti
  • Umíte se domluvit anglicky
  • Jste týmovým hráčem, líbí se vám v multikulturním prostředí plném různorodých talentů; respekt je pro nás klíčový.
  • Chuť se učit novým věcem

Ve Welcome to the Jungle usilujeme o to, abychom měli pozitivní společenský dopad, a věnujeme zvláštní pozornost rozmanitosti, inkluzivitě a rovnosti. S každou žádostí budeme zacházet spravedlivě a každý jednotlivec bude vybírán na základě jeho schopností a motivace.

¿Quieres saber más?