Este puesto ya no está disponible.

Webový analytik

Indefinido
Prague
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

Omnicom Media Group

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Co budeš u nás dělat?

Nastavovat datovou analytiku a čistit data sety našich klientů v systémech Google Analytics, Adobe Analytics, a dalších. Vzdělávat se na úroveň profíka v této problematice. Pomáhat s postupnou edukací a implementací GA4 u vybraných klientů.

Analyzovat výkon kampaní klientů z pohledu performance a finanční efektivity, konzultovat možnosti navýšení výkonu kampaní s jednotlivými digitálními plannery a specialisty. Hledat příležitosti pro rozvoj měření.

Pomáhat nastavovat reporty a dashboardy pomocí Google Analytics či externích vizualizačních nástrojů typu Google Data Studio či QlikSense.

Zapojovat se do interních projektů automatizace a vizualizace dat ve spolupráci s blízkými odděleními IT a Researche.

Implementovat měřící kódy z reklamních systémů pomocí GTM na weby klientů. Komunikovat s web developery v případě potřeby úprav datalayeru webu.

Vzdělávat se nejen ve světě analytiky, ale také v jednotlivých reklamních systémech, poznávat i další mediatipy v digitálním i offline prostředí za pomoci interních i externích školení.

Využívat dostupné vzdělávání z globální sítě Omnicom Media Group a samozřejmě mít možnost navštěvovat externí workshopy či konference.

Prostě budeš řádný/á člen/ka týmu agentury OMD (součást skupiny Omnicom) a dostaneš hodně příležitostí se přesvědčit, že tahle práce a tihle lidi jsou srdcovka.

Víc o práci v našem digitálním oddělení ti řekne šéf našeho RTB týmu Mára tady https://youtu.be/idYq-RQ175k

Co za to?

Žádná nuda a rutina. Budeš se podílet na projektech pro velké klienty, jejichž produkty dost možná sám/a používáš.

Hezké a neformální kanceláře, do které to budeš mít z metra jenom minutu. V kuchyňkách si můžeš ohřát jídlo, udělat si kávu, horkou čokoládu anebo třeba toast. Čekají na tebe i vychlazené džusy, nealko pivo a čerstvé ovoce.

Dva týdny celoagenturního volna navíc nad rámec klasické dovolené – takže když státní svátek připadá na čtvrtek, zůstáváme všichni doma i v pátek a užíváme si prodloužený víkend.

Taky vzděláváme, jezdíme na teambuildingy, máme stravenkový paušál, přispíváme na lítačku, platíme soukromé hovory, o notebooku nemluvě. Občas společně posnídáme nebo oslavíme narozeniny.

Pro lepší představu o našem firemním životě se podívej na Welcome to the jungle (https://www.welcometothejungle.com/cs/companies/omnicom-media-group) a na náš Facebookový nebo Instagramový profil (hledej OMD Czech i OmnicomMediaGroup.cz – patříme totiž do skupiny OMG / Omnicom Media Group).

Nebo si třeba poslechni náš OMG podcast (https://open.spotify.com/show/6Zc8MFOfOWCsPfpGmfdaq2).

Requisitos

Co bys měl/a umět?

Využívat své analytické myšlení a vidět věci v souvislostech.

Mít zkušenost se zakládáním a implementací Google Analytics a to včetně nastavení enhanced e-commerce. Následné testování správnosti implementace na desktopu i mobilu.

Umět nastavovat filtry pomocí regulárních výrazů, dimenzí user ID, eventů a další.

Mít zkušenost s implementací a správou trackingu v GTM.

Znát měřící kódy reklamních systémů Google, Sklik, Facebook a další.

Mít zkušenost s přípravou analytických reportů skrze Google Analytics či Google Data Studio, případně jiných vizualizačních nástrojů.

Pravidelně se vzdělávat pomocí kurzů, webinářů a odborných webů.

Být proaktivní a samostatný.

Orientace v reklamních systémech typu Google Ads, Sklik, FBM, Adform a dalších je výhodou, ale není vyžadována.

Proceso de selección

Potkáme se dvakrát, ideálně v obou případech osobně, ale umíme to i přes Teams nebo Skype.
Možná ti dáme úkol, bude záležet na tvé předchozí zkušenosti.
Ale určitě se budeme snažit reagovat co nejrychleji, ať tebe ani sebe nezdržujeme.

¿Quieres saber más?