Este puesto ya no está disponible.

Specialista péče o zákazníky s nástupní mzdou až 25 900 Kč

Indefinido
Liberec
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

McDonald's
McDonald's

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Informace o pracovním místě

  • Zaměstnání na HPP.
  • Zajištění spokojenosti zákazníků po celou dobu jejich návštěvy, aby se k nám rádi vraceli.
  • Nabízíme směny od 11 či 12 hodin v týdnu.

Na směně se budeš pohybovat v prostoru určeném pro zákazníky a vnímat jejich potřeby, aby byli spokojeni a odcházeli s zážitkem, který je přivede zpět. Budeš pomáhat s obsluhou kiosků, vytvářet úsměv na tváři i našim nejmenším zákazníkům - rozdání omalovánek, skládaček,… Tvůj cíl je prostě nenechat odcházet naše zákazníky s špatným zážitkem ať už z nespokojenosti s jídlem nebo špatnou atmosférou, ale s úsměvem na tváři a dobrou náladou.

Koho hledáme?

  • Usměvavé a veselé zaměstnance, kteří zapadnou do našeho týmu.
  • Zaměstnance, kteří se budou rádi celou svoji směnu starat o spokojenost zákazníků.
  • Hledáme ty z Vás, kteří chtějí stabilní zázemí.

Co nabízíme?

  • Nástupní mzdu až 25 900, po zaškolení 27 500 Kč.
  • Další profesní a platový růst.
  • 50% slevu na stravování, nápoje v práci zdarma.
  • Benefit kartu, se kterou získáte slevy jak u nás v McDonald's, tak u všech našich partnerů.
  • Mzda na Vašem účtu nejpozději do 15. dne v měsíci.
  • 10% příplatek za práci o víkendu.
  • 100% příplatek za práci ve státní svátek.
  • Uvolněnou atmosféru, skvělou partu lidí a zábavu na pracovišti.

Co očekáváme:

  • Chuť učit se novým věcem, zodpovědnost a spolehlivost
  • Komunikativnost
  • Týmovost
  • Pozitivní přístup k práci
  • Slušný a milý přístup k zákazníkům

Dočetli jste to až do konce?

Už stačí jen maličkost.
Stačí odpovědět na tento inzerát a poslat životopis nebo zavolat na tel. číslo 777094754.

Budeme se těšit.

Benefits

  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
  • Firemní akce
  • Individuální rozvržení pracovní doby

¿Quieres saber más?