Este puesto ya no está disponible.

Práce u McDonalďs v OC NOVÁ KAROLINA až 35 000 Kč

Indefinido
Ostrava
Salario: No especificado
Sin trabajo a distancia

McDonald's
McDonald's

¿Te interesa esta oferta?

jobs.faq.title

El puesto

Descripción del puesto

Práce u McDonalďs na plný úvazek

Práce u McDonalďs? Vaše nejlepší volba!

Do našeho týmu hledáme 1-2 kolegy, kteří se nebojí tvrdé dřiny, přistupují ke svěřeným úkolům zodpovědně a mají smysl pro humor.

Chceš aby tě druzí posuzovali podle odvedené práce a ne podle množství získaných titulů? Pokud jsi flexibilní a můžeš pracovat i do pozdních nočních hodin, hledáme právě tebe.

Neváhejte a přijďte se přesvědčit!

Co nabízíme?

  • stabilní zaměstnání i v této nejisté době
  • nástupní plat 23 200,- Kč
  • stravenkový paušál v hodnotě 1 500,-
  • po jednom až dvou měsících navýšení mzdy o dalších 2 600 Kč a další zvyšování mzdy závislé na pracovním výkonu a chuti učit se novým věcem (Možnost karierního růstu)
  • příplatek za práci o víkendu - 10%
  • nadstandardní příplatek za práci v nočních hodinách 22,- Kč/hod
  • benefit kartu / slevy ve všech provozovnách McDonald‘s
  • mzdu na osobním účtu ve stanoveném termínu
  • další benefity (volný vstup na DOV, lístky do kina, lístky na koncerty)
    1. plat

Jaká bude Vaše práce?

Jsme ikonou v restauračním provozu. Konkurence nám je neustále v patách, hrdě však přiznáváme, že jsme vždy minimálně o krok napřed. Pokud chceš pracovat pro jedničku na trhu, pak jsi zde správně! Na naše zaměstnance jsme pyšní a neustále pracujeme na jejich kariérním růstu. MNOHO ÚSPĚŠNÝCH LIDÍ U NÁS ZAČÍNALO STEJNĚ, JAKO BUDETE ZAČÍNAT VY ! Nabízíme denní i odpolední směny. PRAXE NENÍ POTŘEBA, VŠE VÁS NAUČÍME.

Co očekáváme?

  • chuť učit se novým věcem
  • příjemné vystupování k zákazníkům
  • flexibilitu
  • spolehlivost a zodpovědný přístup

Co je třeba udělat?

Zaujala Vás naše nabídka? Pokud ano, pošlete své CV v českém jazyce a připojte proč chcete pracovat právě pro nás.

CustomerCategory

restaurace

rest-95

Franšízant

ostry-jan

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Občerstvení na pracovišti
    1. plat
  • Individuální rozvržení pracovní doby

¿Quieres saber más?